Rüzgarın Kalbi 9. Bölüm Final Kıyafetleri

Rüzgarın Kalbi 9. bölüm final kıyafet sponsorları

Rüzgarın Kalbi 9. bölüm kıyafetleri marka ve fiyatları, final kıyafetleri sponsorları açıklanıyor. Rüzgarın Kalbi son bölüm kıyafetleri markaları yayınlanıyor.

Rüzgarın Kalbi 24 Ekim 9. bölümü ile ekranlara veda ederken, final kıyafetleri markaları da son kez sizlerle paylaşılıyor. Rüzgarın Kalbi 9. bölüm kıyafet sponsorlarına hem galerimizden hem de Rüzgarın Kalbi kıyafetleri sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Rüzgarın Kalbi final kıyafetleri arasında Zeynep, Rüzgar, Hande, Sibel, Ayla ve Başak kombinleri dikkat çekti.

 

Rüzgarın Kalbi 9. bölüm kıyafet sponsorları

 

Rüzgarın Kalbi son bölüm kıyafetleri arasında Ayla çiçekli elbisesi, Başak triko ve pantolon, Sibel elbise ve Zeynep ceketli kombinleri ile göz kamaştırdı. Rüzgar ise her hafta olduğu gibi, yine gömlek modelleri ile dikkatleri üstünde topluyor. Rüzgarın Kalbi son bölüm giyimleri sponsorlarına göz atalım.

 

Rüzgar mor gömlek

 

Rüzgar’ın 9’uncu bölüm finalde giymiş olduğu mor renkli gömleği görenlerin beğenisini kazandı. Rüzgar mor gömlek marka ve fiyatını öğrenmek için sayfamıza göz atmalısınız.

 

Zeynep süet bordo ceketi

rüzgarın kalbi 9. bölüm zeynep süet ceket

Zeynep Süet Bordo Ceket Markası

Rüzgarın Kalbi final bölümünde Zeynep bordo renkli süet ceket kombini ile dikkat çekti. Zeynep’in giydiği süet ceket nereden satın alınır ve mağazası hakkında detayları sizlerle buluşturuyoruz.

 

Ayla çiçek desenli elbisesi

 

Ayla’nın giydiği elbise modelleri her hafta yeni bölümde dikkat çekmeye devam ederken, son bölümde de dikkatleri çekti. Rüzgarın Kalbi Ayla elbisesi nereden, marka ve fiyatı hakkında merak edilenler sizlerle.

 

Başak çizgili triko ve pantolon kombini

rüzgarın kalbi 9. bölüm başak triko ve pantolon

Başak Triko ve Pantolon Markası

Rüzgarın Kalbi Başak kıyafetleri daha ilk bölümden bu yana şıklığı ile dikkat çekiyor. Başak 9. bölümde çizgili trikosu ve pantolon kombini ile şıklığa imza attı.

 

Sibel desenli elbisesi

 

Sibel final bölümünde desenli gri elbisesi ile erkanlara veda ediyor. Sibel’in giydiği desenli elbise markasını merak edenlerle son kez paylaşıyor olacağız.

 

Zeynep desenli elbisesi

rüzgarın kalbi 9. bölüm zeynep elbise

Zeynep Desenli beyaz Elbise Markası

Rüzgarın Kalbi Zeynep kıyafetleri final bölümünde de şıklığı ile dikkat çekenlerden oluyor. Zeynep’in renkli desenlere sahip zemini beyaz elbisesi nereden satın alınır, sorunuz mutlaka yanıtlanacaktır.

 

Hande kot ceket ve ekose pantolon

 

Hande son bölümde giydiği kot ceketini beğendirdi, markasını merak ettirdi. Hande kot ceket ve kare desenli pantolonu kombini görenlerin beğenisini kazandı.

Rüzgarın Kalbi 24 Ekim Final Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yok