Rengarenk

Rengarenk dizisi oyuncuları, konusu (senaryo) ve kıyafetleri markalarına sayfamızda ulaşabilirsiniz. Rengarenk oyuncu kadrosundan, dizide rol alan tüm oyuncuların biyografi ve karakterleri açıklandı. Rengarenk dizi kıyafetleri de her hafta sayfamızda güncel olarak yer alıyor.

rengarenk kıyafetleri     rengarenk oyuncuları

Rengarenk Senaryosu (Konusu)

 

Kaan Taşaner ve Selin Şekerci’nin başrollerde yer aldığı Rengarenk dizisi Atv ekranlarında romantik komedi tarzındaki konusu ile izleyiciyi ekranlara kilitliyor. NTC MEdya tarafından yapımı üstlenilen dizisin yönetmen koltuğunda Kerem Çakıroğlu oturuyor. Ebru Hacıoğlu, Melek Seven ve Deniz Gülek’in senrayosunu kaleme aldığı Rengarenk dizisi konusu şöyledir;

 

Aşk’ın varlığına inanmayan ve kadınlara asla güveni olmayan Can (Kaan Taşaner), duygularını belli etmekten geri duran ve kendini espriler arkasına gizleyen bir adamdır. Renk (Selin Şekerci) ise, Türkiye’nin tanındık oyuncusudur. Çekiciliği ve güzelliği ile Arap ülkesinde de kendini çok sevdiren bir oyuncu olan Renk, Can ile yolları kesiştiği zaman hayatı oldukça değişecektir. Can içinde Renk ile birleşen bu yolda yenilikler onu bekliyordur.

 

Yapımcı: NTC Medya – Mehmet Yiğit Alp
Yönetmen: Kerem Çakıroğlu
Senaryo: Ebru Hacıoğlu

Rengarenk Oyuncu Kadrosu

 

Selin Şekerci (Renk)

 

Doğum Tarihi: 1 Haziran 1989
Doğum Yeri: İzmir
Eğitimi: İstanbul Bilgi Üniversitesi Sinema Televizyon
Rol Aldığı Diziler: Kavak Yelleri, Melekler Korusun, Leyla ile Mecnun, İzmir Çetesi, Benim İçin Üzülme, Kaçak Gelinler, Acı Aşk ve Rengarenk.

 

Renk Kimdir?

 

Türkiye’de ve Arap ülkelerinde tanınmış sevilen bir dizi oyuncusudur. Anne ve babası da aynı mesleğin içinde bulunduğundan, 1 yaşından itibaren bir reklam filmi ile kameralar önünde hayat sürer. Sayısız dizi ve reklam projesi olan renk, konservetuar mezunudur.

 

Kaan Taşener (Can)

 

Doğum Tarihi: 23 Nisan 1979
Doğum Yeri: Antalya
Eğitimi: Konya S.Ü. Konservatuarı Tiyatro Anasanat Dalı
Rol Aldığı Diziler: Beşinci Boyut, Fatmagül’ün Suçu Ne, Kuzey Güney, Kayıp, Diriliş Ertuğrul ve Rengarenk

 

Can Kimdir?

 

Görünüşte esprili ve eğlenceli biri olarak görülse de, çoğu zaman duygularını bu ruh halinin arkasına saklamaya çalışır. Güçsüz görünmek istemediği için, birinden yardım almakta ona göre değildir. Dostuluk ve arkadaşlık onun için çok şey ifade etse de, aşk ve kadınlar bir hiçtir.

 

Ümit İbrahim Kantarcılar (Aras)

 

Doğum Tarihi: 10 Ekim 1987
Doğum Yeri: Antalya
Eğitimi: Maltepe Üniversitesi Tiyatro Bölümü
Rol Aldığı Diziler: Hayat Türküsü, İki Aile, Küçük Sırlar, Yerden Yüksek, Çakıl Taşları, Pis Yedili, Babalar ve Evlatlar, Şehrin Melekleri ve Rengarenk

 

Aras Kimdir?

 

Büyük bir inşaat şirketinin patronu olan Aras, İstanbul cemiyetinin gözde bekarıdır. Karısmazı ile birçok genç kızı kendine aşık eder. Pek çok manken ve dizi oyuncusuyla aşk yaşamış olan Aras, 1 yıldır Renk ile birliktedir. Renk’i mutlu etmek için elinden geleni yapsa da, hevesi çabuk geçen tiplerdendir.

 

Merve Oflaz (Saadet)

 

Doğum Tarihi: 23 Mayıs 1988
Doğum Yeri: İstanbul
Eğitimi: Marmara Üniversitesi
Rol Aldığı Diziler: Muhteşem Yüzyıl, Kalbim 4 Mevsim, Güzel Köylü, Kertenkele, Not Defteri, Eve Dönüş ve Rengarenk.

 

Saadet Kimdir?

 

Hırslı, dişi kaplan olarak bilinen Renk’in menajeri Saadet, iş hayatında ve magazin dünyasında tüm engelleri aşması ile bilinir. Renk’in iş hayatında ki başarısını yükseltmek, onunda kariyerini yükselteceğini bildiği için, küçücük hatalara tahammülü yoktur. Bu yüzden Renk’in hiç sözünden çıkmamasını ister.

 

Selin Yeninci (Neşe)

 

Doğum Tarihi: 16 Ocak 1988
Doğum Yeri: İstanbul
Eğitimi: Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk Bölümü
Rol Aldığı Diziler: Rengarenk

 

Neşe Kimdir?

 

Renk’in oynadığı dizisinin senaristi olan Neşe, birçok dizi ve filme de imzasını atmıştır. Ancak büyük bir şöhret ya da para kazanmayı henüz başaramamıştır. Takıntılı tuhaf bir tiptir. Onu anlamakta zorlansalar da, kendini anlatmayı o da istemez zaten.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yok