Rengarenk 2. Bölüm Kıyafetleri

Rengarenk kıyafetleri sponsorları, Selin Şekerci kıyafetleri markaları. Rengarenk Renk kıyafetleri markası ve fiyatları. Rengarenk dizi sponsorları açıklanıyor.

Atv’nin geçtiğimiz hafta ekranlara merhaba diyen yaz dizisi Rengarenk kıyafetleri markalarına sayfamızda sizler için yer veriyoruz. Rengarenk Renk kıyafetleri, Selin Şekerci kombinleri ve dizi kıyafetleri marka ile fiyat bilgileri sayfamızda açıklanıyor.

 

Rengarenk 2. bölüm dizi kıyafetlerine şöyle bir göz attığımız zaman, haftanın dizi kombinleri arasında iddialı olduğunu görüyoruz. Renk (Selin Şekerci) kıyafetleri markalarına ulaşmak isteyen ve beğendiği kombini hangi mağazadan satın alacağını merak edenler için, galerimizde fiyatları ile birlikte merak edilen detaylar yer almakta.

 

Rengarenk 2. bölüm kıyafetleri markaları

 

Rengarenk dizisinde Renk’in giydiği kıyafetler, kullandığı aksesuar ve tercih ettiği takılar marka ve fiyatları ile galerimizde yerini almakta. Renk’in bu haftaya damga vuran kombinlerine mağazaya git seçeneklerinden ulaşabilecekseniz. Selin Şekerci dizide giydiği kıyafetler ile göz kamaştırıyor.

 

Renk beyaz düşük omuz fırfırlı bluz

rengarenk 2. bölüm renk düşük omuz fırfırlı bluz

Selin Şekerci (Renk) beyaz düşük omuz bluz markası: “adL”

Renk’in ikinci bölümde üzerinde dikkat çeken beyaz bluzu markası açıklanmıştır. Renk düşük omuz beyaz fırfır detaylı bluzu ile kot şortunu kombin ediyor.

 

Renk kort şort

 

Renk’in beyaz düşük omuz detaylı bluzu altına giydiği denim şortu markasına da sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Renk2in giydiği kot mini şort, yeni sezonda trend ürünler arasında. Yaz aylarında Selin Şekerci kot şortu ile dikkatleri üstünüze sizde çekebilirsiniz.

 

Renk gri çiçekli takım

 

Rengarenk 2’inci bölüm 15 Temmuz dizi kıyafetleri marka ve fiyatlarını merak ettirmeye devam ediyor. Renk’in giydiği gri renkteki ceket ve pantolondan oluşan çiçekli takımı, Eda Erdoğan imzası taşımaktadır. Yeni sezonun hit koleksiyonunda giyinen Renk, bu takımı ile şıklık içinde.

 

Can kot gömlek

rengarenk 2. bölüm can denim gömlek

Kaan Taşaner (Can) kot gömlek markası: “Mavi”

Can’ın giydiği kot gömlek modeli de, diziyi yakından izleyenlerin beğenisini kazanıyor. Rengarenk kıyafetleri arasında Can kombinlerine de yer veriyor olacağız. Kaan Taşaner, dizide gömlekleri, t-shirt modelleri ve ayakkabıları ile daha çok dikkat çekeceğe benziyor.

 

Derin çizgili bluzu ve pembe şort kombini

 

Derin ikinci bölümde giydiği çizgili açık mavi renkteki bluzu ile pembe şortunu kombin etti. Derin kombini marka ve fiyat detaylarına da sayfamızdan ulaşabileceksiniz. Rengarenk Derin kıyafetleri, dizi sponsorlarını sizlerle.

 

Rengarenk 2. Bölüm 15 Temmuz Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yok