Poyraz Karayel Final 82. Bölüm Kıyafetleri

Poyraz Karayel son bölüm kıyafetleri markaları

Poyraz Karayel final kıyafetleri markaları, Ayşegül salopet ve mont, Poyraz t-shirt ve deri ceket nereden satın alınır yayınlanıyor. Poyraz Karayel dizi sponsorları son kez sizlerle.

Poyraz Karayel veda bölümü ile ekranlara son kez geliyor, Poyraz Karayel final kıyafetleri de son defa sizlerle buluşuyor.  Poyraz Karayel 82. bölüm kıyafetleri markalarını sizlerle buluşturuyoruz. Poyraz Karayel 1 Mart son bölüm kıyafetlerine buradan ulaşabilirsiniz.

 

Poyraz Karayel final / veda kıyafetleri sponsorları

 

Poyraz Karayel dizi sponsorları her hafta izleyici ile sayfamızda buluştu. Poyraz Karayel dizisinin son bölümünde giyilen kıyafetlere de yer vermeden geçmiyoruz. Final yapacak olan dizide Ayşegül son bölüm kıyafetleri, Poyraz kıyafet sponsorları ve Eda 82’inci bölüm giyimleri markaları, fiyat ve mağaza detayları açıklanıyor.

 

Poyraz renkli kazak

 

Poyraz Karayel veda kıyafetleri arasında Poyraz’ın giymiş olduğu renkli kazak dikkat çekti. Bahri Baba’yı yanarken izleyen Ayşegül’ü kurtardığı sahnede Poyraz’ın giydiği renkli kazak ne marka açıklanıyor.

 

Ayşegül askılı bluz

poyraz karayel final ayşegülün atleti

Ayşegül Askılı Bluz Markası: “Boyner”

Ayşegül salopet

 

Ayşegül’ün Poyraz ile birlikte şömine karşısında oturdukları sahnede üzerinde ki salopet izleyicinin dikkatini çekti. Ayşegül açık kahverengi salopeti markası nedir, nereden satın alınır açıklanıyor.

 

Burçin Terzioğlu (Ayşegül) salopet markası: “Pinko”

 

Songül lacivert panço

poyraz karayel final songülün pançosu

Songül Lacivert Panço Markası: “Boyner”

Poyraz kürk yaka deri ceket

 

Poyraz Karayel dizisinin kış sezon çekimlerinde Poyraz’ın üzerinde sürekli dikkat çeken deri ceketlerinin markalarını sizler için açıklamıştık. Poyraz son bölümde de giydiği kürk yaka deri montu markasını merak ettiriyor. Poyraz lacivert deri ceket ne marka, nereden satın alınır mağazası yayınlanacaktır.

 

Ayşegül siyah beyaz çizgili etek

 

poyraz karayel final ayşegülün uzun eteği

Ayşegül Siyah Beyaz Çizgili Etek Markası: “İpekyol”

 

Ayşegül kolları desenli haki yeşil parka

 

Ayşegül’ün ten rengi salopeti ile kombin ettiği haki yeşil parkası da oldukça dikkat çekici. Ayşegül haki yeşil mont nereden satın alınır, marka ve fiyat bilgileri sizlerle paylaşılıyor olacak.

 

Burçin Terzioğlu (Ayşegül) haki yeşil parka markası: “Pinko”

 

Eda antrasit kaban

 

poyraz karayel final edanın kabanı

Eda Antrasit Kaban Markası: “Boyner”

Ayşegül taşlı kolyesi

 

Ayşegül’ün takı sponsorları da merak edilmeye devam ediyor. Ayşegül’ün yeni bölümde salopeti ile kombin ettiği kolye markası da merak edilirken, sizler için mağaza bilgilerine yer veriyor, markasını açıklıyoruz.

 

Poyraz yakası düğmeli triko

 

Poyraz’ın giydiği triko, kazak ve t-shirt markaları erkek izleyicilerin hep merak ettikleri arasında yer aldı. Poyraz’ın final bölümünde giydiği yakası düğmeli ve çizgi detaylı haki trikosu nereden açıklıyoruz.

 

Eda bej kaban

 

poyraz karayel final edanın bej kabanı

Eda Bej Kaban Markası: “Boyner”

 

Songül pembe etek beyaz kazak

 

Poyraz Karayel Songül kıyafetleri arasında son bölümde pembe eteği ve beyaz kazak kombini göz kamaştırdı. Sadrettin’in tüm gerçekleri öğrendiği sahnede Songül’ün üzerindeki pembe etek ve beyaz triko kazak markalarına da yer veriliyor.

 

Poyraz Karayel Final 82. Bölüm 1 Mart Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yok