Poyraz Karayel 81. Bölüm Kıyafetleri

poyraz karayel 81. bölümde giyilen kıyafetler

Poyraz Karayel kıyafetleri markaları, 81. bölüm kıyafet sponsorları ve dizi sponsorları Ayşegül ile Poyraz kombinleri nereden satın alınır fiyatlarıyla açıklanıyor.

Poyraz Karayel 81. bölüm kıyafetleri markaları, son 2 bölüm dizi sponsorları sizlerle paylaşılıyor. Poyraz Karayel dizisinin 22 Şubat yeni bölümünde giyilen kıyafetlerin markası hakkında sizleri bilgilendiriyor, fiyat ve mağaza detaylarını da açıklıyoruz. Poyraz Karayel kıyafet sponsorlarına galerimizden göz atabilirsiniz.

 

Poyraz Karayel 81. bölüm kıyafet sponsorları

 

Ekranların beğeni ile izlenen dizisi Poyraz Karayel finale doğru gidiyor. Önümüzdeki hafta final yapacak olan Poyraz Karayel kıyafetlerini sizler için açıklamaya devam edeceğiz. Poyraz Karayel 22 Şubat kıyafet sponsorları, fiyat ve mağaza detayları hakkında sizleri bilgilendiriyoruz.

 

Poyraz kahverengi ceket

poyraz karayel 81. bölüm poyrazın ceketi

Poyraz Kahverengi Ceket Markası: “Koton”

Ayşegül kırmızı desenli etek

 

Ayşegül’ün yeni bölüm kombinleri yine çok beğeniliyor. Ayşegül’ün giymiş olduğu kırmızı desenli uzun etek markasını merak edenler için açıklıyor olacağız.

 

Eda siyah kaban ve triko

 

Eda’nın giydiği kıyafetler de göz kamaştırmaya devam ediyor. Eda birbirinden şık kombinler ile ekranların karşısında boy gösteriyor. Eda siyah kaban ve triko kombini markalarını da meraklısı ile buluşturuyoruz.

 

Poyraz kahverengi triko ve deri ceket

 

Poyraz Karayel dizisinde İlker Kaleli deri ceket modelleri ile haftaya her zaman damga vurmayı başarmıştır. Bu hafta da yeni bölümde giydiği deri ceket ve kahverengi trikosu ile aynı dikkati çekmeye devam ediyor.

 

Ayşegül mavi elbise ve bej kaban

 

Ayşegül’ün 81’inci bölüm kıyafetleri arasında mavi elbisesi de markasını merak ettirdi. Mavi elbise  modelini bej rengi kaban ile kombin eden Ayşegül, nereden giyindiğini meraklısına açıklıyoruz.

 

Despina puantiyeli lacivert gömlek

 

Poyraz Karayel yeni bölümde Despina giydiği lacivert gömlek ile şıklık içinde. Despina puantiyeli lacivert gömlek nereden satın alınır, mağazası hakkında sizleri bilgilendiriyoruz.

 

Ayşegül antrasit hırka

 

Burçin Terzioğlu kazak ve hırka kombinleri ile de dikkat çekiyor. Günlük şıklığından da ödün vermeyen Ayşegül antrasit kırçıllı hırka ve lacivert kazak kombini ile nereden giyindiğini sorgulatıyor.

Ayşegül kırmızı ve siyah renkli elbise

poyraz karayel 81. bölüm ayşegülün elbisesi

Ayşegül Desenli Elbise Markası: “İpekyol”

Burçin Terzioğlu (Ayşegül) lacivet kazak ve mavi pileli etek tüm kombin markası: “Pinko”

İlker Kaleli (Poyraz) deri ceket markası: “Derimod”

Ayşegül mavi elbise markası: “Pinko”

Songül siyah desenli elbise markası: “Mas House”

Songül kolları püsküllü beyaz bluz markası: “Mas House”

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 Yorum

  1. Bahar dedi ki:

    Poyraz karayel 81 bolum Eda’nın son sahnede giydigi kot gomlegin markasi nedir? Siyah detayi vardi. Tesekkurler