Poyraz Karayel 78. Bölüm Kıyafetleri

Poyraz Karayel 78. bölümde giyilen kıyafetlerin marka ve fiyatları yayınlanıyor, mağazası yayınlanıyor. Poyraz Karayel Ayşegül kıyafet sponsorları, Poyraz kombinleri nereden satın alınır sizlerle.

Poyraz Karayel 78. bölüm kıyafetleri markası ve fiyatları sayfamızda açıklanıyor. Poyraz Karayel yeni bölümde Ayşegül’ün giydikleri dikkat çekmeye devam ediyor. Yeni bölümü 1 Şubat akşamı Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan Poyraz Karayel dizi sponsorlarına sayfamızdan erişebilirsiniz. Poyraz Karayel 78. bölüm 1 Şubat kıyafet sponsorları fiyatları ile açıklanıyor.

Poyraz Karayel 78. bölüm kıyafet sponsorları

 

Poyraz Karayel dizi sponsorları her hafta sayfamızda ve sosyal medya adreslerimizde ekleniyor. Poyraz Karayel 78. bölüm Ayşegül kıyafetleri nereden satın alınır, elbise ve kazak markaları nedir, fiyatları ne kadar merak edenlerle paylaşıyoruz. Poyraz Karayel Poyraz deri ceket, mont ve kaban marka ve fiyatları da mağaza detayları ile birlikte açıklanıyor.

Ayşegül Püsküllü Kazak

Ayşegül yeşil kaban

Ayşegül’ün yeni bölümde giydiği kaşe yeşil kaban markası da diziyi izleyenler tarafından merak ediliyor. Ayşegül yeşil kaban ne markadır ve nereden satın alınır öğrenmek için dizinini yeni bölümü sonrasında da sayfamızı ziyaret edin.

 

Eda siyah bere ve kaban

 

Poyraz Karayel Eda kıyafetleri arasında bu hafta beresi dikkat çekiyor. Bere ve kaban kombini ile göz kamaştıran Eda, yeni bölümde hangi markadan giyiniyor detayları sayfamızdan öğrenebilirsiniz.

 

Poyraz siyah omuzları deri detaylı kaban

Poyraz Karayel İlker Kaleli kıyafetleri arasında yeni bölümde omuzları deri detaylı siyah kabanı dikkat çekti. Poyraz Karayel Poyraz’ın giydiği siyah uzun kaban ne markadır, ne kadar fiyatı var ve hangi mağazalardan satın alınır soruların yanıtları sayfamızda açıklanıyor.

Ayşegül Kahverengi Bot

Ayşegül kahverengi bot

 

Ayşegül’ün kıyafetleri kadar giydiği ayakkabı modelleri de dikkat çekiyor. Ayşegül kahverengi bot markası bu hafta merak edilenlerin başında geliyor. Ayşegül kahverengi topuklu bot nereden satın alınır merak edenler için yayınlıyoruz.

 

Ayşegül renkli benekli beyaz atkı

 

Poyraz Karayel 1 Şubat dizi kıyafetlerinde dikkat çeken Ayşegül kıyafetleri arasında beyaz renk atkısı markasını öğrenmek isteyenlerle paylaşıyoruz. Ayşegül bere nereden satın alınır sorularınız yanıtsız kalmıyor, sosyal medya adreslerimizden de yayınlanıyor.

Songül Bej Hırka

Poyraz Karayel 78. Bölüm 1 Şubat Kıyafetleri

 • Ayşegül Atkı: Burçin Terzioğlu (Ayşegül) Atkı Markası: “Mango”

   

 • Ayşegül Yeşil Kaban: Burçin Terzioğlu (Ayşegül) Yeşil Kaban Markası: “Mango”

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

6 Yorum

 1. Anonim dedi ki:

  Sayfamız diye basettiğiniz yer neresi? Ben burada başlık açtığınız hiçbirşeyin ayrıntısını içeriğini bulamıyorum. Poyraz 78. Bölüm edanın beresi sayfanızda nerede? Veya bu sayfamız sayfamız dediğiniz yer başka bir adres midir? Yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler

 2. Boran dedi ki:

  Nolur 78. Bolumdeki poyrazin montunun markasını söylermisiniz?

 3. Gönül dedi ki:

  78. Bölüm
  Teşekkür ederim…