Poyraz Karayel 75. Bölüm Kıyafetleri

Poyraz Karayel 75. bölüm kıyafet sponsorları, Ayşegül kıyafetleri marka ve fiyatları açıklanıyor. Poyraz kıyafet kombinleri nereden, mağazası yayınlanıyor.

Poyraz Karayel’de bu hafta yine çok şık Ayşegül kombinlerine, Poyraz deri ceket modeline ve Eda kıyafetlerine göz atıyoruz. Poyraz Karayel 75. bölüm kıyafetleri marka ve fiyatları galerimizde sizlerle buluşuyor. Poyraz Karayel 11 Ocak kıyafet ve dizi sponsorları sosyal medya adreslerimizden de sizlerle paylaşılıyor olacak.

 

Poyraz Karayel 75. bölüm kıyafet sponsorları

 

Ekranların sevilen dizisi Poyraz Karayel kıyafetleri her hafta olduğu gibi, bu hafta da marka, mağaza ve fiyat açıklamalarıyla sizler için dizi kıyafetleri ekibi tarafından yayınlanıyor. Poyraz Karayel yeni bölüm dizi sponsorları hakkında bilgi edinmek için görsellere tıklayın, galerimizi gezin.

Ayşegül yeşil kareli kaban

 

Poyraz Karayel Ayşegül (burçin Terzioğlu) kıyafetleri 11 Ocak 75’inci bölümde de göz kamaştırıyor. Yine çok hoş bir kaban kullanan Ayşegül, bu kabanın markasını da merak ettirmeden geçmiyor. Poyraz Karayel Ayşegül yeşil ve kırmızı kareli kaban nereden yayınlıyoruz.

 

Ayşegül yeşil bere

Ayşegül’ün yeşil kareli kabanı ile kombin ettiği yeşil bere gözden kaçmıyor. Yeni sezon bölümlerinde Ayşegül’ün sıkça kullandığı bere ve şapka modelleri ne marka merak ediliyor. Sizlerle her hafta markasını yayınladığımız gibi, bu hafta da Ayşegül yeşil bere marka ve fiyat bilgilerine de yer veriyor olacağız.

 

Eda gri örgü kazak ve kaban

Poyraz Karayel Eda kıyafetleri de izleyicinin beğenisini kazanıyor. Eda çok hoş kombinler ile karşımıza çıkmaya devam ediyor. Eda’nın yeni bölümde giymiş olduğu boğazlı gri örgü kazak modeli ve siyah kabanı da bunlardan bir tanesi.

 

Nevra beyaz kazak ve krem kaban kombini

 

Poyraz Karayel Nevra kıyafetleri de markasını merak ettiren, Poyraz Karayel dizisi kıyafetleri arasında yer almaya devam ediyor. Yaşına uygun seçimler ile şıklığı göz kamaştıran Nevra’nın beyaz kazağı ve krem kabanı sponsor markalarını da yayınlıyor olacağız.

 

Poyraz yeşil mont

Poyraz Karayel İlker Kaleli mont modelleri izleyicinin dikkatini çekmeye devam ediyor. Poyraz Karayel yetmiş beşinci bölüm Poyraz yeşil mont ne markadır, fiyatı ne kadardır ve hangi mağazadan satın alınır sorularınız yanıtsız kalmıyor.

Ayşegül Elbise ve Palto

Poyraz Karayel 75. Bölüm 11 Ocak Kıyafetleri

  • Ayşegül Yeşil Kareli Kaban: Burçin Terzioğlu (Ayşegül) Yeşil Kareli Kaban Markası: “Brook Brothers”

     

  • Ayşegül Yeşil Bere: Burçin Terzioğlu (Ayşegül) Yeşil Bere Markası: “Di Fashion Branding”

     

  • Ayşegül Deri Ceket: Burçin Terzioğlu (Ayşegül) Deri Ceket Markası: “Pinko”

     

  • Poyraz Haki Montu: İlker Kaleli (Poyraz) Haki Montu Markası: “Mango”

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yok