Poyraz Karayel 74. Bölüm Kıyafetleri

Poyraz Karayel 28 aralık 74. bölüm kıyafetleri marka ve fiyatları, yeni bölüm kıyafet ve dizi sponsorları yayınlanıyor. Poyraz Karayel Ayşegül, Poyraz ve Eda kıyafetleri nereden satın alınır, mağaza detayları sizlerle.

Poyraz Karayel 74. bölüm kıyafetleri nereden, Ayşegül kıyafetleri markası ve her zaman olduğu gibi merak edilen Poyraz deri ceket marka ve fiyatları sayfamızda yayınlanıyor. Poyraz Karayel Poyraz kıyafetleri arasında özellikle de merak edilen deri montları oluyor. Eda’nın kıyafetlerini de beğenenler için marka, mağaza ve fiyat bilgileri sayfamızda yayınlanıyor.

 

Poyraz Karayel 74. bölüm kıyafet sponsorları

 

Çarşamba akşamları Kanal D ekranlarına kilitleyen dizi Poyraz Karayel, yeni bölüm kıyafetleri ile de dikkat çekmeye devam ediyor. Poyraz Karayel 74!üncü bölüm kıyafet sponsorlarını öğrenmek için galerimizi ziyaret edebilirsiniz. Poyraz Karayel Ayşegül elbise, bot, mont, ceket ve kaban modelleri de sizlerle mağaza detaylarıyla paylaşılıyor.

 

Poyraz kahverengi deri ceket

Poyraz’ın bu hafta giydiği oldukça dikkat çeken kahverengi deri ceketi de ne marka olduğunu merak ettiriyorken, sayfamızda yayınlıyoruz. Poyraz kükr yaka deri montu mağaza bilgilerine de sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Eda Uzun Kaban

Eda siyah kaban

 

Eda’nın giydiği siyah kabanın marka ve fiyatlarına da sayfamızda yer vermeden geçmiyoruz. Eda kombinleri ile dikkat çeken bir isim olmaya devam ettikçe, kıyafetlerinin de markalarını yayınlıyor olacağız.

 

Ayşegül metal topuklu siyah botu

 

Poyraz Karayel 74’üncü bölümde Ayşegül’ün çiçekli elbisesi ve deri trençkotu ile dikkat çeken siyah botu markalarına da sayfamızda yer veriyoruz. Ayşegül’ün beğeni kazanan siyah botları nereden satın alınır öğrenmek için doğru adrestesiniz.

 

Sinan kahverengi şişme mont

Poyraz Karayel Sinan kıyafetlerini de beğenenlerin sayısı oldukça fazla. Sinan karekterinin giymiş olduğu kahverengi mont yetmiş dördüncü bölümde markasını merak ettiriyor. Sinan kahverengi kapşonlu şişme mont nereden satın alınır, öğrenmek için doğru adrestesiniz.

Çınar Kare Desenli Kazak

Çınar kareli kazak

 

Çınar’ın elinde silah Ayşegül’ün arkasında onu vurmaya niyetlendiği sahnede giydiği kazak modeli çok beğenildi. Çınar’ın giydiği kare desenli petrol mavisi ev siyah karışımı kazak markalarına da sayfamızda yer veriyoruz.

Eda Deri Görünümlü Mont

Poyraz Karayel 74. Bölüm 28 Aralık Kıyafetleri

  • Ayşegül Metal Topuklu Siyah Bot: Burçin Terzioğlu (Ayşegül) Metal Topuklu Siyah Bot Markası: “Nine West”

     

  • Eda Siyah Palto: Funda Eryiğit (Eda) Siyah Palto Markası: “Forever New”

     

  • Poyraz Kürk Yaka Deri Mont: İlker Kaleli (Poyraz) Kürk Yaka Deri Mont Markası: “Desa”

     

  • Ayşegül Kırmızı Gömlek Beyaz T-shirt: Burçin Terzioğlu (Ayşegül) Kırmızı Gömlek Markası: “Diesel” Beyaz T-shirt Markası: “Twist”

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yok