Poyraz Karayel 73. Bölüm Kıyafetleri

Poyraz Karayel 73. bölüm Ayşegül ve Poyraz kıyafetleri, dizi sponsorları ve 21 Aralık kombinleri markaları açıklanıyor. Poyraz Karayel kıyafetleri yeni bölümde dikkat çekiyor.

Poyraz Karayel 73. bölüm Poyraz deri ceketi, Ayşegül deri trençkotu markaları başta olmak üzere, yeni bölüm dizi sponsorları sayfamızda sizlerle paylaşılıyor. Poyraz Karayel kıyafetleri 21 Aralık yeni bölümde de dikkat çekiyor. Poyraz Karayel kıyafet sponsorlarına hem galerimizden hem de Poyraz Karayel kıyafetleri sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

 

Poyraz Karayel 73. bölüm kıyafet sponsorları

 

Kanal D ekranlarında her çarşamba akşamı izleyiciyi ekrana kilitleyen Poyraz Karayel yetmiş üçüncü bölüm kıyafet markalarını da merak ettiriyor. Poyraz Karayel 73’üncü bölüm kıyafetleri nereden satın alınır, mağaza ve markalar fiyatlarıyla yayınlanıyor.

Ayşegül Gri Panço

Ayşegül taba rengi deri trençkot

Poyraz Karayel Ayşegül kıyafetleri 73. bölümde de nefes kesiyor. Ayşegül dizi modasına yön veren karakterlerin başında gelmeye devam ediyor. Bu hafta giydiği deri trençkotu çok beğenildi. Şahane bir tasarım olan Ayşegül taba deri trençkot markasını da sizlerle mutlaka paylaşıyoruz.

 

Meltem kürk detaylı kaban

 

Meltem kıyafetleri de Poyraz Karayel dizisinin izleyicisi tarafından ilgi görüyor. Kendine has tarzı ile her hafta kombinleri ile dikkat çeken MEltem, bu hafta kabanının markasını merak ettiriyor.

 

Poyraz kürk detaylı deri ceket

Poyraz Karayel 73. bölüm Poyraz deri ceketinin markası da oldukça merak ediliyor. Yeni bölümde dikkat çeken Poyraz deri mont markasını ve fiyatını sayfamızda yayınlıyoruz.

Ayşegül Kareli Mavi Gri Kaban

Ayşegül desenli siyah bağcık detaylı elbisesi

 

Ayşegül’ün elbise modelleri arasında bu hafta yine çok beğenilecek bir parça göze çarpıyor. Ayşegül’ün yakasında ve kol uçlarında siyah bağcıklar bulunan desenli elbisesinin de markası merak edilmekte.

 

Çınar örgrü bej kazak

 

Poyraz Karayel Çınar kazak modelleri ile son bölümde dikkat çekiyor, nereden ve hangi mağazadan giyindiğini merak ettiriyor. Çınar örgü bej rengi kazak kombini izleyici ile sayfamızda paylaşıldı.

 

Ayşegül siyah şapka ve el çantası

Desenli elbisesi ve taba rengi deri trençkot kombinini siyah fötr şapka ve el çantası ile tamamlayan Ayşegül’ün şıklığına yine diyecek yok.

Sinan Kot Ceket

Sinan jean ceket

 

Poyraz Karayel’in küçük karakteri Sinan’ın kıyafetleri de ilgi görmüyor değil. Yeni bölümde giydiği baskılı kot ceket markasını sizlerle paylaşıyoruz.

Ayşegül Mavi Gömlek

Poyraz Karayel 73. Bölüm 21 Aralık Kıyafetleri

  • Ayşegül Taba Deri Trençkot: Burçin Terzioğlu (Ayşegül) Taba Deri Trençkot Markası: “Boyner”

     

  • Ayşegül Çiçekli Siyah Bağcıklı Elbise: Burçin Terzioğlu (Ayşegül) Çiçekli Siyah Bağcıklı Elbise Markası: “İpekyol”

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 Yorum

  1. ebru dedi ki:

    Guzel derlemeleriniz için teşekürler. Birde 73. bölümde sinanin giydiği haki şapkası tüylü olan montun markasını da yazarsaniz çok sevinirim