Poyraz Karayel 72. Bölüm Kıyafetleri

poyraz karayel 72. bölüm dizi sponsorları

Poyraz Karayel 72. bölüm kıyafet sponsorları, Ayşegül kombinleri nereden, Poyraz mont markası sayfamızda yayınlanıyor. 14 Aralık yeni bölüm kostüm sponsorları sizlerle.

Poyraz Karayel 14 Aralık 72. bölüm kıyafetleri marka ve fiyatlarına her hafta olduğu gibi, merak eden izleyiciler için sayfamızda yer veriyoruz. Poyraz Karayel kıyafetleri ile dikkat çeken Burçin Terzioğlu ve İlker Kaleli, nereden giyiniyor, mağaza ve satın alma bağlantıları da sizler için yayınlanıyor. Poyraz Karayel 72. bölüm kıyafetleri markalarına galerimizden veya Poyraz Karayel sayfamızdan göz atabilirsiniz.

 

Poyraz Karayel 72. bölüm kıyafet sponsorları

 

Dizimizin yeni bölümünde Ayşegül ve Poyraz giyimleri ile dikkat çekiyor. Poyraz Karayel 72’inci bölüm Ayşegül etek, kazak, bot ve kolye kombini ile şıklığından söz ettiriyor. Poyraz’ın yetmiş ikinci bölüm montu sponsorunu da yayınlıyoruz.

 

Poyraz antrasit renk mont

poyraz karayel 72. bölüm poyrazın montu

Poyraz Antrasit Renk Mont Markası

Poyraz Karayel dizisinde giydiği mont modelleri ile dikkat çeken İlker Kaleli, 14 Aralık yeni bölümde de giydiği montu markasını ve fiyatını merak ettirdi. Poyraz antrasir renkli montunun nereden olduğunu ve hangi mağazadan satın alabileceğinizi sizler için yayınlıyoruz.

 

Despina desenli üste sahip kıyafeti

 

Despina’nın kıyafet kombinlerine de izleyici hayran kalıyor. Yaşına uygun kıyafet seçimleri ile karşımıza çıkan Despina (İdil Fırat), bu hafta giydiği üstü desenli siyah elbisesi ile göz kamaştırıyor. Despina kıyafetinin markasını da elbette sizler için yayınlıyor olacağız.

 

Ayşegül uzun etek

poyraz karayel 72. bölüm ayşegülün eteği

Ayşegül Parlak Uzun Etek Markası

Ayşegül yetmiş ikinci bölümde parlak çizgilere sahip uzun eteği ile dikkat çekiyor. Ayşegül uzun eteğini haki bir kazak ile kombin ederek şıklığa imza atıyor.

 

Ayşegül haki kazak

 

Poyraz Karayel Ayşegül 72. bölümde giydiği kazak modelinin ne marka olduğunu sorgulatıyor. Poyraz Karayel 14 Aralık kıyafetleri arasında Ayşegül’ün üzerinde gördüğümüz haki kazağın marka ve fiyat detaylarına da sayfamızda yer veriliyor.

 

Songül desenli şifon bluz

 

Dizide sadece Ayşegül ve Poyraz kıyafetleri değil, Songül giyimleri de çok beğeniliyor. Songül’ün lacivert şifon bluzu ve mini etek kombini bu haftanın en beğenilen dizi kıyafetleri arasında yerini alacak. Songül bluzu ve eteği marka ve fiyat bilgilendirmesi sayfamızda yer alıyor.

 

Ayşegül püsküllü kolye

 

Ayşegül’ün haki bluz ve uzun etek kombinin tamamladığı kolyesi de dikkatlerden kaçmıyor. Ucunda püskül detay bulunan kolye nereden satın alınır sorusunun yanıtı galerimizde yer alıyor.

 

Poyraz Karayel 72. Bölüm 14 Aralık Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 Yorum

  1. Fatih diyor ki:

    Fatihin gri paltosunun markasını yazabilirmisiniz