Poyraz Karayel 71. Bölüm Kıyafetleri

poyraz karayel 71. bölüm kıyafet sponsor markası

Poyraz Karayel 7 Aralık 71. bölüm kıyafetleri markası ve fiyatları. Poyraz Karayel kıyafet sponsorları açıklanıyor. Poyraz Karayel Ayşegül kombinleri nereden satın alınır detaylar sizlerle.

Poyraz Karayel yepyeni bölümü ile 7 Aralık akşamı Kanal D ekranlarında yayınlanırken, dizinin yeni bölüm kıyafetleri markaları da merak edilmeden geçmiyor. Poyraz Karayel Ayşegül kıyafetleri, Poyraz deri ceket ve mont modelleri, Eda kombinleri nereden, nasıl satın alınır ve kostüm sponsorları nelerdir detaylar sayfamızda yayınlanıyor.

 

Poyraz Karayel 71. bölüm kıyafet sponsorları

 

Poyraz Karayel 7 Aralık 71. bölüm kıyafetleri ile Ayşegül şıklığından yine söz ettiriyor. Son dönemlerin stil ikonu olarak gösterilen Ayşegül, bu hafta da kendine has tarzı ile dikkat çekiyor. Ayşegül kıyafetleri kadar, Despina, Eda ve Songül kıyafetleri de oldukça beğeni kazanıyor. Poyraz Karayel 71. bölüm kıyafet sponsorları nelerdir öğrenmek için doğru adrestesiniz.

 

Ayşegül mavi kazak ve kaban

poyraz karayel 71. bölüm ayşegülün kabanı

Ayşegül Mavi Kaşe Kaban

Ayşegül’ün yetmiş birinci bölümde giydiği mavi örgü kazağı ve mavi kabanı kombini çok sevildi. Ayşegül’ün mavi örgü kazağı nereden satın alınır ve mavi kabanı markası nedir detayları sayfamızdan öğrenebilirsiniz.

 

Çınar mavi kazak ve siyah kaban

 

Poyraz Karayel Çınar kıyafetleri de, diziyi izleyenlerin beğenisini kazananlar arasında yer alıyor. Çınar mavi triko kazağı  markası nedir, fiyatı ne kadar sorularına yanıt verirken, Çınar’ın giydiği siyah kabanın sponsorunu da açıklıyor olacağız.

 

Poyraz haki mont

poyraz karayel 71. bölüm poyrazın montu

Poyraz Haki Mont Markası

Poyraz Karayel 71’inci bölümde Poyraz çok şık bir mont modeli ile karşımıza çıkıyor Poyraz2ın giydiği haki montun markası izleyici tarafından merak ediliyor. Poyraz montu nereden öğrenmek için galerimize buyurun.

 

Eda siyah kaban ve beyaz boğazlı kazak

 

Poyraz Karayel Eda’nın giydiği kıyafetlerin de marka bilgilerine sayfamızda yer veriyoruz. Eda siyah kabanı ile bu hafta dikkatleri üstüne çekiyor. Eda beyaz boğazlı kazağı da dikkat çekiyor, marka ve fiyatı merak ediliyor.

 

Despina volanlı bluz

poyraz karayel 71. bölüm despinanın bluzu

Despina Kolları Volanlı Bluz Markası

Despina’nın kolları volanlı bluzu sezonun trendlerini yansıtıyor. Despina pudra rengi kolları volanlı bluzu nereden satın alınır, mağazası ve marka bilgisi hakkında merak edilenler sayfamızda paylaşılıyor.

 

Poyraz Karayel 71. Bölüm 7 Aralık Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 Yorum

  1. süleyman diyor ki:

    reis su fatihin gri parkasının markasınıda ögrenebilcenmi