Poyraz Karayel 70. Bölüm Kıyafetleri

poyraz karayel 70. bölüm kıyafet sponsorları markası

Poyraz Karayel 70. bölüm kıyafetleri marka ve fiyatları, yeni bölüm kıyafet sponsorları ve Ayşegül, Eda kombinleri nereden satın alınır detayları açıklıyoruz. Poyraz Karayel kıyafetleri 30 Kasım yeni bölüm ardından marka, mağaza ve fiyatlarıyla açıklanıyor.

Poyraz Karayel 70. bölümde giyilen Eda, Poyraz ve Ayşegül kıyafetleri marka ve fiyat detaylarıyla sayfamızda yayınlanıyor. Poyraz Karayel yeni bölümde Poyraz deri ceket, Eda kaban ve Ayşegül elbise modelleri ile dikkat çekiyor. Poyraz Karayel 30 Kasım kıyafet sponsorlarını sayfamızdan mağaza bilgileriyle birlikte öğrenebilirsiniz.

 

Poyraz Karayel 70. bölüm kıyafet sponsorları

 

Poyraz Karayel yeni bölüm kıyafetleri markaları, fiyatları ve mağaza bilgilerine sayfamızdan ulaşabilir, sosyal medya adreslerimizden de bizi takip ederek Poyraz Karayel kıyafetleri markaları hakkında bilgi edinebilirsiniz. Poyraz Karayel yeni bölüm kıyafetleri nereden satın alınır, tüm detayları sizlerle paylaşıyoruz.

 

Eda beyaz yelek

poyraz karayel 70. bölüm edanın beyaz yeleği

Funda Eryiğit (Eda) Beyaz Yelek Markası: “Que”

Poyraz Karayel dizisinde Eda karakterine hayat veren Funda Eryiğit, kıyafetleri ile ilgi çekmeye devam ediyor. Poyraz Karayel 70’inci bölümde Eda beyaz yelekli kombini ile çok şık görünüyor. Eda’nın beyaz yeleği nereden, marka ve mağaza bilgilerine sayfamızda yer verdik.

 

Eda siyah gömlek

 

Eda’nın ebyaz yelek ile kombin ettiği önden fermuarlı siyah gömlek markasını da fiyatıyla birlikte açıkladık. Eda’nın önü fermuar detaylı siyah gömleğini satın almak isteyenler için mağaza detayına da sayfamızda yer verilmiştir.

 

Poyraz siyah deri ceket ve gömlek kombini

poyraz karayel 70. bölüm poyrazın deri ceketi ve gömleği

Poyraz Siyah Deri Ceket: “Derimod” ve Gömlek Markası: “Mavi”

Poyraz Karayel İlker Kaleli kıyafetleri markaları da her hafta sizlerle buluştuğu gibi, 30 Kasım yeni bölümde giydiklerinin de marka ve fiyat bilgilerine yer vermeye devam ediyoruz. Poyraz siyah deri ceket ve gömlek kombini marka bilgilerine sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

 

Eda siyah kabanı

 

Eda’nın kuş gözü şerit detaylı siyah kabanı markasını sayfamızda açıkladık. Eda siyah  kuş gözü şerit kaplamalı siyah kabanı Twist markasına aittir. Eda siyah kabanı satın almak için online mağazayı ziyaret edebilirsiniz.

 

Poyraz siyah kaban

 

Poyraz’ın yeni bölüm kıyafetleri dikkatleri üstünde topluyor. Poyraz’ın giydiği siyah kaban nereden mutlaka sayfamızda yer verilecektir.

Poyraz Karayel 70. Bölüm 30 Kasım Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yok