Poyraz Karayel 69. Bölüm Kıyafetleri

poyraz karayel 69. bölüm kıyafet sponsorları

Poyraz Karayel 69. bölüm kıyafet sponsorları, Poyraz Karayel Ayşegül kıyafetleri ve Poyraz giyim sponsorları açıklanıyor. Poyraz Karayel kıyafetleri nereden, mağaza ve satın alma detayları sizlerle.

Poyraz Karayel 69. bölümde giyilen dizi kıyafetlerinin marka ve fiyat detaylarına sayfamızda yer veriyor, Ayşegül kıyafetleri nereden satın alınır ve Poyraz kıyafetleri markası nedir tüm merak edilenleri sayfamızda açıklıyoruz. Poyraz Karayel 23 Kasım yeni bölümü ile aynı saatinde Kanal D ekranlarında olurken, kıyafet sponsorları da merak ediliyor.

 

Poyraz Karayel 69. bölüm kıyafet sponsorları

 

Poyraz Karayel yeni bölüm kıyafetleri markasını merak edenler için sayfamızda açıklıyoruz. Yeni bölümde Ayşegül kombinleri yine göz kamaştırıyor. Poyraz’ın giyimleri diziyi izleyenlerin dikkatinden kaçmıyor ve nereden satın alınır diye merak ettiriyor.

 

Ayşegül kırmızı kaban

poyraz karayel 69. bölüm ayşegül kırmızı kaban

Ayşegül Kırmızı Uzun Kaban Markası

Ayşegül bu hafta çok şık bir kırmızı kaban ile karşımıza çıkıyor. Ayşegül’ün giydiği uzun kırmızı kaban markası nedir, fiyatı ne kadar detaylarına sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

 

Ayşegül siyah fötr şapka

 

Ayşegül’ün çiçekli elbise ve kırmızı kaban kombinin tamamlamak için kullandığı siyah fötr şapkası, kadınların ilgisini çekiyor. Dizide kullandığı şapka ne markadır diye merak ettiren Burçin Terzioğlu sponsoru hakkında sizleri bilgilendiriyoruz.

 

Ayşegül kırmızı çiçekli siyah elbise

poyraz karayel 69. bölüm ayşegül çiçekli elbisesi

Ayşegül Kırmızı Çiçekli Elbise Markası

Poyraz Karayel 69’uncu bölümde Ayşegül’ün giydiği elbise gözden kaçmıyor. Ayşegül’ün çiçekli elbisesi marka, fiyat ve satın alma mağazası hakkında tüm merak ettiklerini sayfamızda bulabileceksiniz.

 

Poyraz kahverengi ceket

 

İlker Kaleli ceket modelleri ile dikkatleri üstünde toplamaya devam ediyor. Poyraz’ın giydiği kahverengi ceket markasını da meraklısı için sayfamızda ve sosyal medya adreslerimizde yayınlıyoruz.

 

Despina desenli elbise

 

Dizinin yeni bölümünde Despina yine çok şık bir elbise ile karşımıza çıkıyor. Despina’nın çiçekli elbisesi nereden, merak ettiğiniz soruların yanıtı galerimizde ki görselin açıklamasında yer alıyor.

 

Eda siyah gömlek ve deri ceket

poyraz karayel 69. bölüm eda gömlek deri ceket

Eda Metal Düğmeli Siyah Gömlek Ceket Markası

Dizinin yeni sezon bölümlerinde Eda’nın giydikleri de izleyicinin dikkatini çekiyor, marka ve fiyatını merak ettiriyor. Eda metal düğme detaylı siyah gömlek ve siyah deri ceket kombini ile altmış dokuzuncu bölümde göz kamaştırıyor.

 

Despina renk bloklu elbise

 

Poyraz Karayel Despina elbiseleri göz kamaştırıyor. Despina nereden giyiniyor, kullandığı kombinlerin markalarını ve fiyat detaylarını sizlerle her hafta paylaşıyoruz. Bu hafta giydiği renk bloklu elbisesinin de markasını sayfamızdan öğrenebilirsiniz.

 

Poyraz Karayel 69. Bölüm 23 Kasım Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yok