Poyraz Karayel 68. Bölüm Kıyafetleri

poyraz karayel 68. bölüm kıyafetleri markaları nedir?

Poyraz Karayel 16 Kasım 68. bölüm kıyafetleri marka ve fiyatları, Ayşegül kıyafetleri nereden satın alınır açıklıyoruz. Poyraz Karayel 68. bölüm Poyraz kıyafetleri markası nedir, fiyatı ne kadar ve mağaza detaylarına da yer vermeden geçmiyoruz. Poyraz Karayel kıyafet sponsorları sizlerle.

Poyraz Karayel yepyeni bölümü ile 16 Kasım akşamı Kanal D ekranlarında sevenleriyle buluşurken, dizinin yeni bölüm kıyafet sponsorları, Ayşegül kıyafetleri markaları da sayfamıza ekleniyor. Poyraz Karayel 68. bölüm kıyafetleri markası, fiyatları ve satın alma mağazaları hakkında detayları sizlerle paylaşıyoruz. Poyraz kıyafetleri ne marka ve fiyatı ne kadar sorularının da yanıtları sizlerle paylaşılıyor.

 

Poyraz Karayel 68. bölüm kıyafet sponsorları

Poyraz Karayel 68’inci bölüm kıyafet sponsorlarına sayfamızda yer veriyor, Ayşegül (Burçin Terzioğlu) ve Poyraz (İlker Kaleli) kıyafetleri nereden satın alınır sorularını da yanıtsız bırakmıyoruz. Poyraz Karayel yeni sezon kıyafetleri her zaman olduğu gibi nefes kesiyor, ilgi görüyor. Poyraz Karayel 16 Kasım kıyafetleri marka ve fiyatları hakkında bilgilenmek için doğru adrestesiniz.

 

Poyraz kahverengi hırka

 

Poyraz Karayel yeni bölümde Poyraz kombinleri ile dikkat çekiyor. Poyraz’ın yeni bölümde giymiş olduğu kahverengi hırkası da bunlardan bir tanesi. Ayşegül ile Poyraz’ın aradan geçen iki yılda neler yaşandıklarını öğrendiklerini sahnede, Poyraz’ın üzerindeki kahverengi hırkanın markanın sizlerle paylaşıyoruz.

 

Ayşegül gümüş etek ve bluz

poyraz karayel 68. bölüm ayşegül gümüş renk bluzu

Ayşegül Gri Bluz

Ayşegül’ün aynı sahnelerde üzerinde yer alan gümüş gri renkli bluzu ve etek kombini de çok beğenildi. İlgi gören kıyafetler tercih eden Ayşegül, 68. bölümde gümüş etek ev gri bluz kombini markalarını merak ettiriyor. Ayşegül kombini marka ve fiyatlarına sayfamızdan erişebilirsiniz.

 

Eda siyah ceket ve yeşil bluz

 

Poyraz Karayel Eda kıyafetlerini de beğenenlerin sayısı  da oldukça fazla. Eda’nın şıklığı ile göz kamaştırdığı dizinin yeni bölümünde üzerindeki siyah ceket ve yeşil bluz markaları merak konusu. Eda v yaka haki yeşil bluzu ve siyah ceketi nereden, sizler için sayfamıza ekliyoruz.

 

Ayşegül kolyesi

 

Poyraz Karayel Ayşegül takı sponsorlarını da merak ettirmekte. Sadece kıyafet kombinleri ile değil, kıyafetlerinin tamamladığı takı modelleri ile de ilgi görüyor. Ayşegül doğal taş ve boncuk detaylı kolyesi, gümüş renk bluz ve eteği ile çok şık duruyor.

 

Ayşegül beyaz dantel bluz

poyraz karayel 68. bölüm ayşegül dantel bluz

Ayşegül Beyaz Bluz

Ayşegül’ün delikli beyaz bluzu bu hafta dikkat çeken en güzel dizi kıyafetlerinden biri oldu. Ayşegül’ün beyaz bluzu nereden satın alınır, markası nedir ve fiyatı ne kadar sorularınız yanıtsız kalmayacak. Yeni bölümün hemen ardından açıklıyor olacağız.

 

Poyraz deri ceket

 

Poyraz deri montu markasını da merak edenler oldukça fazla. Poyraz yeni bölümde cepleri fermuar detaylı siyah deri montu kombini ile göz kamaştırıyor. Poyraz deri ceketi markasını öğrenmek için, galerimize göz atmanız yeterli.

 

Ayşegül mavi kaban

 

Şıklığı ile her hafta göz dolduran Ayşegül, bu hafta da giydiği kabanı ile dikkatleri üstünde topluyor. Ayşegül mavi kabanı yeni bölümü izleyenlerin gözünden kaçmıyor.

 

Poyraz Karayel 68. Bölüm 16 Kasım Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yok