Poyraz Karayel 67. Bölüm Kıyafetleri

poyraz karayel 67. bölüm kostüm sponsorları

Poyraz Karayel 67. bölüm kıyafet sponsorları,Poyraz Karayel kıyafetleri marka ve fiyatlarıyla açıklanıyor. Poyraz Karayel yeni bölüm kostüm sponsorları, mağaza detaylarıyla yayınlanıyor.

Poyraz Karayel yeni sezon bölümleri ile çarşamba akşamlarını sallamaya devam ediyorken, dizi kıyafetleri ile de geçtiğimiz sezonda da olduğu gibi dikkat çekiyor. Poyraz Karayel 67. bölüm kıyafetleri de marka ve fiyatlarını merak ettirmektedir. Poyraz Karayel Ayşegül ve Poyraz kıyafetleri nereden, mağaza ve satın alma detayları sizlerle buluşuyor.

 

Poyraz Karayel 67. bölüm kıyafet sponsorları

Poyraz Karayel yeni bölümü ile 9 Kasım akşamı aynı saatinde Kanal D ekranlarında yayında olduktan sonra, yeni sezon bölümün finali ardından kıyafet markaları da açıklanacaktır. Poyraz Karayel 67. bölümde yine heyecan doruklara çıkıyor. Poyraz Karayel kıyafet sponsorları da aynı heyecanla izleyici tarafından beklenmekte ve bizde dizi kıyafet ekibi olarak açıklamaktayız.

 

Poyraz koyu kahve mont

 

Poyraz Karayel 67’inci bölümde Poyraz’ın üzerindeki koyu kahverengi süet mont dikkatleri üstüne çekti. Poyraz’ın giydiği koyu kahve mont markasını merak edenlerle paylaşıyoruz. Poyraz’ın giydiği süet mont nereden öğrenmek için doğru adrestesiniz.

 

Ayşegül çiçekli elbise

poyraz karayel 67. bölüm ayşegül elbisesi

Ayşegül Çiçek Desenli Elbise Markası

Poyraz Karayel Ayşegül’ün elbise modelleri her haftaya damga vuruyor. Ayşegül çiçek desenli mini elbisesi nereden, mağaza ve markasını merak ettiriyor. Ayşegül hangi markanın elbisesini giydi açıklıyor olurken, deri ceketinin de markasını yayınlamaktan geri kalmayacağız.

 

Çınar gri triko ve siyah ceket

 

Poyraz Karayel Çınar kıyafetlerini beğenenler için de, marka bilgilerine sayfamızda yer veriyoruz. Çınar bu hafta siyah ceketli takım üzerine gri triko giyerek şıklığını tamamlıyor.

 

Eda gri triko

poyraz karayel 67. bölüm eda kazak

Eda Gri Triko Markası

Poyraz Karayel Eda kıyafetleri arasında bu hafta yaka detaylı gri trikosu gözden kaçmıyor. Eda’nın giydiği yakası transparan detaylı gri kazak markasını sizler için yayınlıyoruz.

 

Ayşegül desenli acivert elbise ve ceket

 

Ayşegül’ün giydiği desenli lacivert renk ağırlıklı elbisesi ve kırçıl desenli lacivert ceket kombini markalarını merak edenlerle paylaşıyor, nereden giyindiğini açıklıyoruz. Ayşegül elbise ve ceket kombini fiyat bilgilerine de yer verilecektir.

 

Poyraz siyah mont ve gri gömlek

 

Poyraz’ın kıyafetleri arasında bu hafta duruşmada üzerinde dikkat çeken siyah montu ve gri gömlek kombini de dikkatleri üstünde topluyor. Poyraz kombini markalarını galerimizden veya Poyraz Karayel kıyafetleri sayfamızdan öğrenebilirsiniz.

 

Poyraz Karayel 67. Bölüm 9 Kasım Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yok