Poyraz Karayel 65. Bölüm Kıyafetleri

poyraz karayel 26 ekim kıyafet sponsorları

Poyraz Karayel 65. bölüm kıyafetleri, markası ve fiyatları sayfamızda açıklandı. Poyraz Karayel kıyafetleri nereden, mağaza ve Ayşegül kombinleri detayları sayfamızda yer aldı.

Yeni sezon bölümleri ile Çarşamba akşamlarına damga vurmaya devam eden Poyraz Karayel, yeni sezon kıyafetleri ile de göz kamaştırıyor. Poyraz Karayel kıyafetleri markalarına ve fiyatlarına her hafta olduğu gibi sayfamızda yer vermeye devam ediyoruz. Poyraz Karayel 65. bölümde giyilen Eda, Poyraz, Çınar ve Ayşegül kıyafetleri sponsorları sizlerle buluşuyor.

 

Poyraz Karayel 65. bölüm kıyafetleri sponsorları

 

Poyraz Karayel yeni bölümü ile Kanal D ekranlarında 26 Ekim akşamı buluşuyor. Muhteşem bir yeni bölümle ekranda olacak olan Poyraz Karayel dizisinde giyilen kıyafetler arasından dikkat çekenlerin ne marka olduğunu, fiyatlarını ve nerede satıldığına dair detayları meraklısı ile buluşturuyoruz. Poyraz Karayel kıyafet sponsorları için galerimize göz atabilir ya da Poyraz Karayel kıyafetleri sayfamıza göz atabilirsiniz.

 

Ayşegül haki yeşil yelek

 

Poyraz Karayel dizisi 65’inci bölümde Ayşegül’ün Çınar’a yurt dışında yaşamayı teklif ettiği sahnede üzerinde dikkat çeken yeşil yeleği çok beğenildi. desenli uzun elbisesi üzerine giydiği yeleğin markasını izleyici merak etti. Ayşegül haki yelek nereden marka ve fiyat detaylarına sayfamızda yer veriyor olacağız.

 

Poyraz kürk yaka deri ceket

poyraz karayel 65. bölüm poyraz deri ceket

Poyraz Kürk Yaka Deri Mont Markası

İlker Kaleli’nin dizide giydiği kıyafetler epey ilgi görüyor. Poyraz Karayel dizisinin başrol erkek oyuncusu olan Kaleli, birbirinden şık kıyafetler ile dikkatleri üstünde topluyor. Poyraz’ın yeni sezon bölümlerinde de giydikleri ilgi görmeye devam ediyorken, markalarını da açıklamadan geçmiyoruz. Poyraz’ın 65’inci bölümde giydiği deri ceketi de bunlardan bir tanesi. Poyraz2’ın yakası kürk detaylı deri montu nereden, markası ile birlikte fiyat bilgilerine de yer veriyoruz.

 

Eda siyah gömlek

 

Poyraz Karayel’in Eda’sı funda Eryiğit, giyimleri ile dizide göz kamaştırıyor. Poyraz Karayel Eda kıyafetleri markalarına da sizler için yer veriyoruz. Begüm’ün gidişinin ardından diziye dahil olan Eda karakteri de, iddialı kıyafetleri ile göz kamaştırıyor. Eda bu bölümde yakası zımba detaylı siyah gömleği ile karşımıza çıkıyor.Eda siyah gömlek markasını da açıklıyor olacağız.

 

Ayşegül desenli uzun elbise

poyraz karayel 65. bölüm ayşegül elbise ve yelek

Ayşegül Desenli Uzun Elbise ve Yelek Markası

Ayşegül’ün yeni sezon üçüncü bölümde giydiği yırtmaçlı uzun elbisesi görenlerin çok hoşuna gitti. Koyu renklere hakim desenleri ve transparan kol detayı ile Ayşegül elbisesinin de markasına sayfamızda yer veriyoruz.

 

Poyraz Karayel 65. Bölüm 26 Ekim Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yok