Poyraz Karayel 34. Bölüm Kıyafetleri

34 bölüm dizi sponsorları

Poyraz Kareyel Ayşegül bluz ve beyaz elbise markası ceket dizi sponsorları 34. bölüm Poyraz yeşil kaban Daphne deri ceket Sema elbiseleri markaları Poyraz giyimleri sizlerle.

Çarşamba akşamları Kanal D ekranlarında yayınlanan Poyraz Karayel dizisi yeni bölüm kıyafetleri, dizi sponsorları ve markaları için doğru adrestesiniz. Poyraz Karayel 34. bölümde giyilen dizi kıyafetleri ne marka açıklamak için sizlerleyiz. Poyraz Karayel 2 Aralık akşamı dizi kıyafetleri ile dikkat çekmeye devam ediyor.

 

Poyraz Karayel Burçin Terzioğlu kıyafetleri

 

Ayşegül yeni bölümde giyilen kıyafetleri ile dikkatlerden kaçmıyor. Şıklığı ile göz kamaştıran Ayşegül 34’üncü bölümde kazak, ceket ve takı modelleri ile beğeni kazanıyor. Poyraz Karayel yeni bölümde Ayşegül düşük omuzlu bluzu ile dikkatlerden kaçmıyor. Ayşegül beyaz elbise ve siyah ceket kombini ile de oldukça hoş.

 

Ayşegül kemerli beyaz elbisesini beğendirirken, markasını da merak ettiriyor. Ayşegül yeşil ceket, beyaz kazak ve siyah pantolon kombini ile de şıklığından söz ettiriyor. Ayşegül giyimleri ve takı sponsorları hakkında bilgiler galerimizde.

 

Poyraz Karayel İlker Kaleli kıyafetleri

 

Erkek izleyiciler Poyraz kıyafetlerini oldukça beğeniyor. Poyraz yeni bölümde deri ceketi, yeşil parası ve kahverengi gömlek ile kazak kombini ile dikkat çekiyor. Poyraz kazak markası, kaban markası ve deri montu dizi sponsoru da galerimizde sizlerle buluşuyor.

 

Dizide Sema ve Daphne kıyafetleri de dikkat çekiyor. Daphne siyah deri ceket markası ve Sema hırka, elbise ve kazak modelleri ile son bölümün şıkları arasında yerini alıyor. Poyraz Karayel yeni bölüm dizi kıyafetleri markaları sizlerle buluşmaya devam edecek.

 

Poyraz Karayel 2 Kasım 34. Bölüm Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yok