Paramparça 95. Bölüm Kıyafetleri

paramparça dizisinin 95. bölüm kıyafetleri

Paramparça 95. bölüm Hazal triko, Dilara kazak ve Asuman bluz markaları, 95. bölüm dizi sponsorları açıklanıyor. Paramparça kıyafetleri nereden satın alınır, mağaza ve fiyatı yayınlanıyor.

Paramparça dizisinin 13 Mart yeni bölüm kıyafetleri marka ve fiyatlarına yer veriliyor. Dizinin 95. bölüm kıyafet sponsorları merak edilenlerle buluşuyor. Paramparça 95. bölümde giyilen Hazal, Cansu, asuman ve Dilara kıyafetleri satın almayı düşünenler için marka ve mağaza detaylarıyla burada açıklanıyor.

 

Paramparça 95. bölüm kıyafet sponsorları

 

Ekranların sevilen dizisi Paramparça kıyafetleri markaları ile 95 bölümdür izleyicini merakta bırakıyor. Paramparça 95’inci bölüm kıyafet sponsorlarını öğrenmek isteyenleri merakta bırakmamaya çalışıyoruz.

 

Hazal gri bluz ve dizi yırtık kot pantolon

paramparça 95. bölüm hazalın giydiği pijama takımı

Hazal Gri Triko Yırtık Jean Markası

Paramparça Hazal (Alina Boz) kıyafetleri arasında dikkat çeken bir kombin ile doksan beşinci bölümde karşımıza çıkıyor. Hazal’ın giydiği gri triko ve yırtık jean nereden satın alınır yayınlanıyor.

 

Asuman pembe kolları volanlı bluz

 

Paramparça Asuman’ın giyimleri de her hafta dikkatleri çekmeyi başaranlar arasında yer alıyor. Asuman pembe bluz ne marka, fiyat ve mağaza bilgisini öğrenmek için bizi takipten ayrılmayın.

 

Dilara beyaz triko ve gri pantolon

paramparça 95. bölüm dilaranın kombini

Dilara Beyaz Bluz Gri Pantolon Markası

Dilara’nın yeni bölüm kıyafetleri markaları arasında şüphesiz en merak edilenler beyaz trikosu ve gri pantolonu oldu. Dilara geniş yaka beyaz triko kazak nereden, yüksek bel gri pantolon hangi mağazadan açıklanıyor.

 

Hazal pijama takımı

 

Paramparça 95. bölüm 13 Mart kıyafetleri arasında Hazal’ın giydiği mavi pijama takımı markasını da merak edenlerin sayısı oldukça fazla. Hazal pembe renk detaylı mavi pijamalarının ne marka olduğunu öğrenmek isteyenlerle, yeni bölüm ardından tekrar buluşacağız.

 

Dilara beyaz sırtı V yaka bluz

 

Dilara’nın kolsuz ve sırt dekolteli beyaz bluzu çok sevildi. Dilara sırtı V yaka detayı kolsuz beyaz bluzunu nereden satın alabileceğinize dair bilgilere buradan erişebilirsiniz.

 

Dilara siyah düşük omuz kazak ve deri pantolon

 

Paramparça Dilara kombinleri arasında sevilen bir kıyafet daha göze çarpıyor. Dilara’nın giydiği düşük omuz siyah renk kazak ve siyah deri pantolon nereden, marka ve mağazası fiyatlarıyla birlikte burada yer alacaktır.

 

Paramparça 95. Bölüm 13 Mart Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yok