Paramparça 89. Bölüm Kıyafetleri

paramparça 89. bölüm kıyafetleri marka ve fiyatları

Paramparça 89. bölüm kıyafetleri markaları,fiyatları ve satın alma mağazaları açıklanıyor. Paramparça kıyafet sponsorları ve takı markaları ayakkabılar nereden satın alınır yayınlanıyor.

Paramparça 89. bölüm kıyafetleri markası, 30 Ocak dizi sponsorları ve yeni bölüm kıyafet kombinleri nereden, marka ve mağaza detaylarıyla fiyatlarıyla yayınlanıyor. Paramparça kıyafetleri kategorimizden ya da galerimizden, Paramparça 89. bölüm kıyafet sponsorlarını öğrenebilirsiniz. Paramparça 89. bölümde giyilen kıyafetler hakkında detaylı bilgileri sosyal medya adreslerimizden de açıklıyoruz.

 

Paramparça 89. bölüm kıyafet sponsorları

 

Ekranlara pazartesi akşamları damga vuran Paramparça dizisi, kıyafet kombinleri ile de dikkat çekiyor, marka ve fiyatlarını merak ettiriyor. Paramparça Dilara, Cansu, Hazal ve Asuman birbirinden şık kıyafet seçimleri ile izleyicinin gözlerini kamaştırıyor. Paramparça kıyafetleri markaları, fiyat ve mağazaları satın almayı düşünenler için sayfamızda açıklanıyor.

 

Cansu hardal sarısı kazak

paramparça 89. bölüm cansunun kazağı

Cansu Hardal Rengi Kazak Markası

Paramparça seksen dokuzuncu bölümde Cansu’nun giymiş olduğu hardal kazak dikkatlerden kaçmadı. Cansu hardal kazak markasını merak ettirdi, nereden satın alınacağını öğrenmek isteyenler için sayfamızda yayınlandı.

 

Dilara yeşil boğazlı kazak

 

Paramparça dizisinin 30 Ocak yeni bölümünde Dilara’nın giymiş olduğu yeşil düşük boğazlı kazak modeli de çok sevildi. Dilara yeşil boğazlı triko kazak nereden satın alınır, öğrenmek isteyenler için açıklıyoruz.

 

Asuman iki renkli elbise ve siyah palto kombini

paramparça 89. bölüm asumanın kombini

Asuman İki Renkli Elbise ve Siyah Palto Markası

Paramparça Asuman kıyafetleri ile her hafta dikkat çekiyor. Asuman 89’uncu bölümde giydiği iki renkli kemer detaylı elbisesi ile göz kamaştırıyor. Asuman vizon ve siyah renkli elbisesinin siyah paltosu ile kombin ediyor.

 

Hazal yeşil kaban, bere ve bej bot kombini

 

Paramparça Hazal kıyafetleri markaları her hafta merak edilmekte. Hazal’ın yeni bölüm kombini de oldukça beğeni topladı. Hazal yeşil kaban, bere ve bej bot markaları da merak ediliyor, sayfamızda yayınlanıyor.

 

Harun kahverengi kaban

paramparça 89. bölüm harunun kabanı

Harun Kahverengi Kaban Markası

Dizinin yeni bölümünde Harun’un giydiği kahverengi kaban da dikkatlerden kaçmadı, ne marka ve nereden satın alınır sorgulattı. Harun kahverengi kabanı markası sizler için paylaşılıyor.

 

Dilara kırçıllı boğazlı kazak

 

Paramparça Dilara kazak modelleri ile yeni bölümde göz kamaştırıyor. Dilara kazağı ne marka, hangi mağazadan satın alınır sorularınız yanıtsız kalmıyor. Dilara siyah bot markası da açıklanıyor.

 

Paramparça 89. Bölüm 30 Ocak Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yok