Paramparça 86. Bölüm Kıyafetleri

paramparça 86. bölüm kıyafet sponsorları markası

Paramparça kıyafetleri, 86. bölüm kıyafet sponsorları ve 9 Ocak kıyafetleri marka ile fiyatları yayınlanıyor. Dilara, Hazal, Cansu, Asuman, Handan ve Selma nereden giyiniyor yayınlıyoruz.

Paramparça 86. bölüm kıyafet sponsorları, 9 Ocak Dilara kaban, Hazal kazak ve Asuman elbisesi ne markadır merak edilenleri açıklıyoruz. Paramparça 86’ıncı bölümde kullanılan kıyafetlerin dizi sponsorlarını galerimizde yer alan görsellerin açıklama bölümünden öğrenebilirsiniz.

 

Paramparça 86. bölüm kıyafet sponsorları

 

Paramparça yeni bölümde göz kamaştıran kombinler tercih ediliyor. Paramparça kıyafetleri markalarını merak eden dizi kıyafetleri takipçileri için sayfamızda yayınlıyoruz. Paramparça 9 Ocak yeni bölüm dizi kıyafetleri nereden satın alınır, mağaza ve fiyat detaylarıyla sizlerle.

 

Hazal bordo kazak

paramparça 86. bölüm hazalın kazağı

Hazal Bordo Örgü Kazak Markası

Paramparça 86. bölümde Hazal’ın giydiği bordo boğazlı örgü kazak markası nedir, fiyatı ne kadar ve nereden satın alınır merak ediliyor. Hazal bordo kazak marka detayı hakkında detayları sayfamızda yayınlıyoruz.

 

Handan yeşil elbise

 

Handan’ın yeni bölümde giymiş olduğu uzun kollu yeşil triko elbise çok beğenildi. Handan yeşil elbise marka detayı, mağaza bilgisi hakkında da sizleri bilgilendireceğiz.

 

Asuman delikli elbise

paramparça 86. bölüm asumanın elbisesi

Asuman Delikli Elbise Markası

Paramparça dizisinin 9 Ocak yeni bölüm kıyafetleri arasında Asuman’ın giydiği delikli elbisesi göz kamaştırıyor. Asuman delikli uzun kol mini elbise marka bilgisini galerimizden öğrenebilirsiniz.

 

Cansu siyah triko ve gri mini etek kombini

 

Cansu 86’ıncı bölümde çok şık bir kombin ile karşımıza çıkıyor. Cansu siyah trikosunu, gri mini etek ile kombin ediyor. Cansu’nun gri mini eteği markası, siyah trikosu fiyat ve mağazası açıklanıyor.

 

Dilara gri kırçıllı kaban

paramparça 86. bölüm dilaranın kabanı

Dilara Kırçıllı Gri Kaban Markası

Paramparça seksen altıncı bölüm Dilara kırçıllı kaban nereden, mağaza ve fiyat bilgisini görsellerin açıklamasından öğrenebilirsiniz. Dilara gri kırçıllı kaban markası nedir, sizler için yayınlıyoruz.

 

Ozan kaban

 

Paramparça Ozan kıyafetleri de diziyi izleyenler tarafından beğeni kazanıyor. Ozan bu hafta gri kabanı ile göz kamaştırıyor. Ozan gri kaban nereden satın alınır, marka ve fiyatını yayınlıyoruz.

 

Hazal ekoseli elbise

paramparça 86. bölüm hazalın elbisesi

Hazal Kırmızı Ekoseli Elbise Markası

Paramparça 9 Ocak kıyafetleri arasında Hazal’ın giydiği kareli elbise şıklığı ile dikkat çekiyor. Hazal ekoseli elbisesi marka, fiyat ve mağaza detaylarını da sadece dizi kıyafetlerinden öğrenebileceksiniz.

 

Paramparça 86. Bölüm 9 Ocak Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yok