Paramparça 85. Bölüm Kıyafetleri

paramparça 85. bölüm kıyafetleri nereden

Paramparça 85. bölüm Dilara kadife elbise, Hazal mürdüm kaban ve Cansu pudra bluz markaları açıklanıyor. Paramparça kıyafetleri nereden satın alınır açıklıyoruz.

Paramparça dizisinde giyilen kıyafetlerin marka ve fiyatları sayfamızda yayınlanmaya devam ediyorken, Paramparça 85. bölüm kıyafetleri markaları ve dizi sponsorları da açıklanıyor. Paramparça yeni bölüm kıyafet sponsorları ve mağaza detaylarına fiyatlarıyla birlikte dizi kıyafetleri ekibi sayfamızda açıklıyor.

 

Paramparça 85. bölüm kıyafetleri

 

Paramparça kıyafet sponsorları merak edilmeye devam ediyor. Yeni bölümde Dilara, Selma ve Hazal birbirinden şık elbise modelleri, ayakkabı kombinleri ile göz kamaştırıyor. Paramparça 26 Aralık kıyafetleri nereden satın alınır, mağaza bilgilerine de sayfamızda yer veriyoruz.

 

Dilara kadife siyah elbise

paramparça 85. bölüm dilaranın elbisesi

Dilara Siyah Kadife Elbise Markası

Paramparça Dilara siyah v yaka kadife elbisesi ile 26 aralık 85’inci bölümde göz kamaştırıyor. Kadife elbisesi ile kombin ettiği ayakkabılarının da markası merak ediliyor.

 

Cansu pudra rengi boğazlı kazak

 

Paramparça yeni bölümde Cansu’nun giydiği pudra rengi bluz da çok beğenildi. Cansu pudra rengi balıkçı yaka kazak nereden satın alınır, sayfamızda yayınlanıyor.

 

Selma çizgili elbise

paramparça 85. bölüm selmanın elbisesi

Selma Çizgili Elbise Markası

Paramparça Selma çizgili elbisesi ile seksen beşinci bölümde göz kamaştırıyor. Selma’nın kolsuz yaka detaylı çizgili elbisesi nereden, marka ve fiyatı merak ediliyor.

 

Cihan benekli kaban

 

Cihan kıyafetlerini de beğenenler için, kıyafet sponsoru olan markalara sayfamızda yer veriliyor. Cihan benekli kabanı markası nedir, fiyatı ne kadar sizlerle buluşuyor.

 

Hazal mürdüm rengi ceket

paramparça 85. bölüm hazalın ceketi

Hazal Mürdüm Ceket Markası

Paramparça dizisinin 85’inci bölümünde Hazal’ın giydiği mürdüm rengi kaban göz kamaştırıyor. Hazal mürdüm rengi ceketi nereden diye merak edenler için galerimizde açıklıyoruz.

 

Dilara gri boğazlı kazak

 

Ebru Özkan yeni bölümde giydiği geniş boğazlı gri renk kazağı ile çok şık görünüyor. Dilara gri boğazlı kazak nereden diye merak edenler için, galerimizde marka bilgilerine yer veriliyor.

 

Selma çiçekli boğazlı triko

 

Selma’nın giydiği çiçek desenli balıkçı yaka kazak modeli de oldukça şık bulundu. İzleyicinin dikkatini çeken bu triko nereden, mağaza ve marka bilgileri sayfamzıda paylaşılıyor.

 

Paramparça 85. Bölüm 26 Aralık Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 Yorum

  1. Anonim dedi ki:

    Cansunun mor pijamasi?