Paramparça 84. Bölüm Kıyafetleri

paramparça 84. bölüm kıyafetleri markası ve fiyatları

Paramparça 84. bölüm kıyafet sponsorları marka ve fiyatlarıyla 84. bölüm kombinleri sizlerle paylaşılıyor. Paramparça kıyafetleri nereden satın alınır detaylar sizlerle.

Paramparça 84. bölüm kıyafetleri marka ve fiyatları, yeni bölüm kıyafet sponsorları sayfamızda paylaşılıyor. Paramparça 84. bölümü 19 Aralık Star TV ekranlarında yayında olurken, dizi kıyafetlerinin nereden olduğunu, mağaza bilgileriyle sizler için açıklıyoruz.

 

Paramparça 84. bölüm kıyafet sponsorları

 

Paramparça yeni bölümde giyilen kıyafetlerin markalarını öğrenmek için doğru adrestesiniz. Paramparça kıyafetleri arasında Dilara, Hazal, Cansu ve Asuman şık kıyafet kombinleri ile göz kamaştırıyor. Paramparça kıyafet sponsorlarına galerimizden ulaşabilirsiniz.

 

Dilara gri mavi desenli hırka

paramparça 84. bölüm dilaranın trikosu

Dilara Mavi Gri Triko Markası

Dilara’nın yeni bölümde giymiş olduğu gri ve mavi renklere hakim hırkası çok şık. Dilara’nın giydiği hırka markasını ve fiyatını sayfamızdan öğrenebilirsiniz. Dilara renkli hırkasını taba rengi kazağı ile kombin ediyor.

 

Hazal ispanyol kol lacivert kazak

 

Paramparça 84’üncü bölümde Hazal giydiği lacivert kazak modeli ile dikkat çekiyor. Hazal’ın lacivert ispanyol kollu kazağı nereden satın alınır detayları sayfamızdan öğrenebilirsiniz.

 

Cansu mavi elbise ve lacivert kaban kombini

paramparça 84. bölüm cansunun elbisesi ve kabanı

Cansu Mavi Elbise Lacivert Kaban Markası

Paramparça Cansu kıyafetleri arasında seksen dördüncü bölümde mavi elbisesi ve lacivert kaban kombini dikkat çekiyor. Cansu’nun giydiği mavi elbisenin markası nedir, nereden satın alınır fiyatıyla yayınlanıyor.

 

Dilara haki yeşili trikosu

 

Dilara’nın giymiş olduğu haki yeşil sıfır yaka trikosu da görenlerin beğenisini kazanıyor. Dilara haki kazak marka ve fiyat, mağaza ve satın alma detaylarına galerimizde yer veriyoruz.

 

Ozan siyah triko

paramparça 84. bölüm ozanın trikosu

Ozan Siyah Triko Markası

Ozan’ın Paramparça dizisi kıyafetleri de izleyicinin dikkatini çekiyor. Paramparça Ozan kıyafetlerini beğenenler ve markasını merak edenler için detayları sayfamızdan yayınlamaya devam ediyoruz.

 

Dilara taba rengi boğazlı triko

 

Dilara’nın mavi ve gri renk bloklu desenli hırkasının altına giydiği taba rengi kazağının da markası merak ediliyor. Dilara boğazlı taba rengi kazak nereden satın alınır sizlerle paylaşıyoruz.

 

Dilara lacivert boğazlı kazak

 

Dilara’nın kazak modelleri yeni bölümde dikkat çekiyor. Paramparça 19 Aralık kıyafetleri arasında Dilara’nın üstünde gördüğümüz lacivert boğazlı kazağın marka bilgilendirmesine de sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

 

Paramparça 84. Bölüm 19 Aralık Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

5 Yorum

  1. seha dedi ki:

    Dilara mavi gri hırka nereden edinilebilir acil acil…?

  2. duygu dedi ki:

    Son bolumde cihanin ustundeki krem renkli bogazli kazak nereden bulabilirim

  3. Aysel dedi ki:

    Dilara mavi gri hırka nerden ve fiyat