Paramparça 83. Bölüm Kıyafetleri

Paramparça 83. Bölüm kıyafetleri marka sponsorları

Paramparça 83. bölüm 5 Aralık kıyafet sponsorları, Paramparça kıyafetleri marka ve fiyatları açıklanıyor. Paramparça Candan, Asuman, Selma, Hazal, Cansu ve Dilara kıyafetleri nereden yayınlanıyor.

Paramparça yeni bölümü ile 5 Aralık akşamı Star TV ekranlarında yayınlanırken, Paramparça 83. bölüm kıyafetleri marka ve kıyafet sponsorları da sayfamızda yayınlanıyor. Paramparça yeni bölümde giyilen tüm kombinlerin ve takı ile aksesuar modellerinin nereden olduğunu, satın alma mağaza bilgileri ile yayınlıyoruz.

 

Paramparça 83. bölüm kıyafet sponsorları

Paramparça dizisinde giyilen kıyafetler nereden, izleyicinin merak ettiği kombinlerin marka ve fiyat detayları sayfamızda açıklanıyor. Paramparça Asuman kıyafetleri, Dilara kombinleri ve Cansu ile Hazal giyimleri markaları, fiyatları ve mağazaları hakkında detaylı bilgilere ulaşmak için doğru adrestesiniz.

 

Asuman mor elbise ve çizme

paramparça 83. bölüm asumanın elbisesi ve çizmesi

Asuman Mor Elbise ve Siyah Çizme Markası

Paramparça 83’üncü bölümde Asuman’ın giydiği mor elbise göz kamaştırıyor. Asuman mor mini elbisesini siyah çizme ve siyah kaban ile tamamlıyor. Asuman mor elbise markası nedir, yayınlanıyor.

 

Cansu çiçekli elbise

 

Cansu’nun yeni bölümde giydiği siyah çiçekli mini elbisesi markası da merak ediliyor. Cansu çiçekli elbisenin bant yaka detay ve kolsuz mini tarzda olması, birçok kişinin beğenisini kazanıyor.

 

Candan deri detaylı kaban

paramparça 83. bölüm candanın kabanı

Candan Deri Detaylı Kaban Markası

Paramparça dizisinin seksen üçüncü bölümünde Candan’ın giydiği kaban dikkat çekiyor. Deri kol ve kemer detayına sahip bej rengi kabanı ile Candan göz kamaştırıyor.

 

Hazal gri kaban

 

Hazal’ın kıyafetleri de Paramparça kıyafetleri arasında dikkat çekiyor. Paramparça Hazal gri kabanı ile bu hafta nereden giyindiğini merak ettiriyor.

 

Hazal Art yazılı çanta

paramparça 83. bölüm hazalın çantası

Hazal Clutch Çanta Markası

Hazal’ın kıyafetleri kadar ilgi çeken çanta modellerinin de markalarını yayınlıyoruz. Hazal clutch çantası ile bu hafta dikkatleri üstünde topluyor. Üzerinde Art İs yazılı çantanın marka bilgileri sayfamızda.

 

Dilara gri kazak ve mor etek

 

Paramparça Dilara kıyafetlerini beğenenler ve satın almak isteyenler için, her hafta Dilara kıyafetleri sponsorlarını yayınlıyoruz. Bu hafta yeni bölümde Dilara kendinden çizgi desenli gri trikosu ve mor mini eteği ile şıklığından söz ettiriyor.

 

Paramparça 83. Bölüm 5 Aralık Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yok