Paramparça 82. Bölüm Kıyafetleri

paramparça 82. bölümde giyilenleri markaları

Paramparça 82. bölüm kıyafetleri nereden, markaları ve kıyafet sponsorlarını merak edenlerle buluşturuyoruz. Paramparça 28 Kasım yeni bölüm kıyafetleri fiyatları da açıklanıyor.

Paramparça dizisi yeni bölümü ile 28 Kasım akşamı sevenleriyle buluşuyor, 82. bölüm kıyafetleri markalarını da merak ettiriyor. Dizi kıyafet ekibi sizler için Paramparça 82. bölüm kıyafetleri marka ve fiyatlarını yayınlıyor. Paramparça Candan, Asuman, Dilara, Hazal ve Cansu kombinleri kıyafet sponsorlarını öğrenmek için doğru adrestesiniz.

 

Paramparça 82. bölüm kıyafet sponsorları

Dizinin yeni bölümünde çok şık kombinlere rastlıyoruz. Paramparça 82’inci bölümde giyilen kıyafetler nereden satın alınır, mağaza ve fiyat bilgileriyle sizlerle buluşturuyoruz. Paramparça kıyafetleri sponsor markalarını galerimizden ve Paramparça kıyafetleri sayfamızdan öğrenebilirsiniz.

 

Asuman tek omuz detaylı siyah elbise

paramparça 82. bölüm asuman siyah tek omuz elbisesi

Asuman Tek Omuz Siyah Elbise

Asuman’ın giydiği tek omuz detaylı elbise markası nedir, merak edenler için sayfamızda yayınlıyoruz. Asuman tek omuz elbisesi ile çok şık çanta ve ayakkabı kombin ediyor.

 

Candan payetli elbise

 

Candan’ın giydiği elbisede görülmeye değer. Candan payetli elbisesi ile göz kamaştırıyor. Candan’ın giydiği elbise nereden satın alınır, marka ve fiyat bilgileri sizlerle buluşuyor.

 

Hazal siyah uzun kol mini elbise

paramparça 82. bölüm hazal siyah elbisesi ve çizmesi

Hazal Siyah Uzun Kol Elbise ve Çizme

Hazal’ın elbise modelleri her hafta şıklığı ile göz dolduruyor. Hazal siyah uzun kollu mini elbisesi de bu haftaya damga vuruyor. 28 Kasım yeni bölüm kıyafetleri arasında Hazal’ın tercih ettiği siyah elbise markasını da yayınlıyoruz. Hazal’ın elbisesi ile kombin ettiği siyah uzun çizmeleri de markasını merak ettiriyor.

 

Cansu örgü hırka

 

Cansu’nun giydiği uzun örgü hırkası da dikkatlerden kaçmıyor. yeni sezonda Cansu hırkası ne markadır, mağaza bilgisiyle birlikte sayfamızda yerini alacaktır.

 

Asuman mor dantelli bluz ve asimetrik kesimli ispanyol pantolon kombini

 

Asuman’ın kombini diziye damga vuruyor. Asuman mor kısa kollu dantel detaylı bluzunun markasını merak ettiriyor. Asuman mor bluzunu ispanyol asimetrik paça kesimli siyah pantolon ile kombin ediyor.

 

Asuman mavi elbisesi

paramparça 82. bölüm asuman mavi elbisesi

Asuman Mavi Elbise

Asuman’ın giydiği kolsuz yırtmaç detaylı gece mavisi elbisesi de göz kamaştırıyor. Asuman şık büyük küpeleri ile kombinin tamamlıyor. Asuman gece mavisi elbise ne marka, hangi mağazadan satın alınır tüm merak edilenleri sizlerle paylaşmadan geçmiyoruz.

 

Paramparça 82. Bölüm 28 Kasım Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yok