Paramparça 80. Bölüm Kıyafetleri

paramparça 80. bölümde giyilen kıyafetlerin sponsorları

Paramparça 14 Kasım 80. bölüm kıyafetleri markası, yeni bölüm kostüm sponsorları ve fiyatları açıklanıyor. Paramparça 80. bölüm Asuman, Selma, Dİlara ve Hazal kıyafetleri nereden, mağaza detaylarıyla açıklanıyor.

Paramparça kıyafetleri her pazartesi diziyi izleyenler ve dizi kıyafetlerini yakından takip eden ziyaretçilerimiz tarafından markaları ve fiyatları açıklanıyor. Paramparça 80. bölüm kıyafetleri markalarına galerimizden veya Star TV sayfamızda ki yer alan Paramparça kıyafetleri bölümünden öğrenebilirsiniz. Paramparça yeni bölüm kıyafet sponsorları sadece dizikiyafet.com’da açıklanıyor.

 

Paramparça 80. bölüm kıyafet sponsorları

Paramparça yeni bölümü ile 14 Kasım akşamı aynı saatinde Star TV ekranlarında yayınlanıyor. Paramparça kıyafet sponsorları da her hafta yeni bölüm ardından sayfamızda yayınlanıyor. Paramparça 80. bölüm kıyafetleri mağaza ve fiyat detaylarıyla birlikte markalarına sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Dilara siyah kaban

Dilara’nın her hafta giydiği elbise ve kaban kombinleri çok beğeniliyor. Dilara kıyafetleri nereden diye merak edenler için, sayfamızdan markalarını açıkladığımız gibi, bu hafta 80’inci bölümde üzerinde yer alan siyah kabanın da markasını açıklıyoruz.

Asuman gri palto

paramparça 80. bölüm asuman gri paltosu

Asuman Gri Palto Markası

Paramparça dizisinin yeni bölümünde Asuman’ın kombinleri göz kamaştırıyor. Asuman şıklığı ile göz kamaştırıyorken, hangi markadan ne kadara giyindiğini de merak ettiriyor. Asuman gri patltosu da bunlardan bir tanesi. Asuman gri palto marka ve fiyat detaylarına sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Selma bordo elbise

Selma’nın giydiği yakasında ve kol manşetlerinde deri detayı bulunan elbisesi de çok şık ve hangi markaya ait sorgulatıyor. Selma bordo elbise marka ile fiyat bilgilerinin yanı sıra, mağaza detaylarına da sizler için yer veriyor olacağız.

Hazal sarı kaban

paramparça 80. bölüm hazal sarı kabanı

Hazal Sarı Kaban Markası

Paramparça dizisinde giydikleri ile göz kamaştıran bir diğer isim de Hazal oluyor. Hazal’ın yeni bölümde giydiği sarı kaban da, ne markadır merak ettiriyor. Hazal’ın sarı kabanı hakkında tüm detaylara sayfamızda yeni bölüm ardından yer verilecektir.

Dilara gri çanta

Dilara’nın kombinleri arasında bu hafta gri çanta aksesuarı da gözlerden kaçmıyor. Dilara gri omuz çantası sponsorunu merak ettirirken, fiyatını da sorgulatıyor. Dilara gri çantası ne markadır, nereden satın alınır tüm detayları öğrenmek için doğru adrestesiniz.

Paramparça 80. Bölüm 14 Kasım Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yok