Paramparça 74. Bölüm Kıyafetleri

paramparça 74. bölümde giyilen dizi kıyafetleri

Paramparça 74. bölüm 3 Ekim dizi sponsorları açıklanıyor. Paramparça kıyafet sponsorları ile Dilara, asuman ve Hazal elbiseleri nereden yayınlanıyor.

Paramparça yepyeni bölümü ile 3 Ekim akşamı ekranlarda olurken, dizide giyilen kıyafetlerin marka ve fiyatları da izleyici tarafından merak ediliyor. Paramparça 74. bölüm kıyafet sponsorlarını galerimizden öğrenebildiğiniz gibi, açıklanan kıyafetlerin marka ve fiyatlarını, mağaza bilgileriyle birlikte Paramparça kıyafetleri sayfamızdan da öğrenebilirsiniz.

 

Paramparça 74. bölüm kıyafet sponsorları

 

Paramparça yeni bölüm kıyafetleri dizi sponsorlarını sayfamızda her hafta açıklıyoruz. Paramparça 74’üncü bölüm kıyafetleri yine göz kamaştırdı. Dizinin kostüm sorumlusu birbirinden şık kıyafetleri dizi karakterlerine giydirerek, her hafta gözlerimizi kamaştırıyoruz.

 

Cansu desenli siyah elbisesi

 

Cansu’nun mavi ve kırmızı desenleri bulunan askılı siyah elbisesi de çok hoş görünüyor. 3 Ekim yetmiş dördüncü bölümde Cansu’nun giydiği siyah elbise marka ve fiyatına da sayfamızdan ulaşmanızı sağlayacağız.

 

Dilara petrol mavisi elbise ve aksesuarları

paramparça 74. bölüm dilara mavi elbise

Dilara Petrol Mavisi Elbise Markası: “Süleyman Tezcan”

Dilara (Ebru Özkan) yeni bölümde giydiği petrol mavisi elbisesi ile çok şık. Dilara’nın giydiği elbise, çok şık kemer, ayakkabı ve çanta ile tamamlanıyor. Dilara’nın bilekliği de dikkatlerden kaçmıyor.

 

Dilara gecelik ve sabahlık

 

Dizinin her hafta yayınlanan yeni bölümlerinde gecelik ve sabahlık takımları da dikkat çekiyor. Bu hafta Dilara vizon renk gecelik ve sabahlık ile karşımıza çıkıyor. Dilara’nın sabahlığı markası da diziyi izleyen kadınların merak ettiği dizi kıyafetleri arasında.

 

Hazal fıstık yeşili elbise

paramparça 74. bölüm hazal yeşil elbise

Hazal Fıstık Yeşili Elbise Markası: “İntermix Dresshouse”

Alina Boz kıyafetlerinin de her hafta şıklığına şahitlik ediyoruz. Hazal bu hafta ise fıstık yeşili elbisesi ile gözlere hitap ediyor. Hazal kolsuz fıstık yeşili mini elbisesi nereden, mağaza detaylarına sayfamızda yer verilecektir.

 

Asuman desenli elbise

 

Paramparça 74. bölümde Asuman yine elbise modelleri ile şıklığından söz ettiriyor. Asuman v yaka kısa kollu siyah desenli elbisesi markası nedir, fiyatı ne kadar sorularını akla getiriyor.

 

Dilara beyaz yelek

 

Dilara’nın pantolon ve çok şık bluz ile kombin ettiği beyaz yeleği de gözlerimizden kaçmıyor, yeni bölüm Paramparça kıyafetleri arasında beğenileri kazanıyor. Dilara’nın yakalı beyaz yeleği markası nedir, fiyatı ne kadar sorularına da yanıt veriyoruz.

 

Paramparça 74. Bölüm 3 Ekim Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yok