Paramparça 72. Bölüm Kıyafetleri

Paramparça 72. bölümde giyilen dizi kıyafetleri sponsorları

Paramparça 72. bölüm kıyafetleri, kıyafet sponsorları ve markaları. Paramparça kıyafetleri marka ve fiyatları. Hazal, Mine Tugay ve Dilara elbiseleri nereden açıklıyoruz.

Yeni sezon bölümü ile 19 Eylül akşamı Star TV ekranlarında yayınlanacak olan Paramparça 72. bölüm kıyafetleri markaları da sizlerle buluşuyor olacak. Paramparça 72. bölümde giyilen dizi kıyafetleri her zaman olduğu gibi Paramparça kıyafetleri sayfamızda marka ve fiyat bilgileri ile açıklanıyor.

 

Paramparça 72. Bölüm kıyafet sponsorları

 

Ekranlara yeniden merhaba diyen Paramparça, dizi kıyafetleri ile yine Pazartesi akşamlarının en çok konuşulan dizisi olacak. Kim nereden giyinmiş, ne kadara giyinmiş ve kıyafetler hangi mağazadan satın alınır sorularınıza yanıt vermeye devam ediyoruz.

 

Dilara mücevherleri

 

Paramparça Dilara kıyafetleri kadar takıları ile ilgi odağı olmayı çok seviyor. Dilara’nın davet için kullandığı çok şık kolyesi göz kamaştırdı. Dilara kolye ve küpe ne marka mutlaka sizlerle paylaşıyor olacağız.

 

Hazal mavi elbise

paramparça 72. bölüm hazal elbise

Hazal Mavi Elbise Markası

Hazal’ın şirkette pay sahibi olmasıyla birlikte çok daha şık kıyafetler gördüğüne şahitlik edeceğiz. Tam bir iş kadını olan Hazal, yeni sezonun ilk bölümünde karşımıza mavi mini elbisesi ile çıkıyor. Hazal mavi elbise marka ve fiyatını da açıklıyoruz.

 

Mine Tugay beyaz desenli gömlek elbise

 

Yeni sezonda dizinin kadrosuna dahil olan isim Mine Tugay, şıklığı ile bu dizide göz kamaştırmaya devam eden isimler arasında yerini alıyor. Mine Tugay’ın beyaz elbisesi daha ilk bölümden dikkat çekti. Mavi çiçek desenleri bulunan beyaz gömlek elbise nereden sizler için galerimizde açıklanıyor.

 

Cihan desenli mavi elbise

 

Cihan gömlekleri ile yine revaçta. Teknede giydiği desenli mavi gömleği ile Cihan dikkatleri çekiyor. Cihan mavi desenli gömlek ne marka ve fiyatı ne kadar sorularınızı yanıtsız bırakmıyoruz.

 

Hazal mavi topuklu ayakkabı

 

Hazal’ın mavi elbisesi altına tercih ettiği pembe renk detaylı topuklu ayakkabısı oldukça şıktı. Hazal’ın giydiği mavi ayakkabılar hangi mağazadan satın alınır diye merak edenler için, detaylara galerimizde ve Parampar kıyafetleri sayfamızda yer veriyoruz.

 

Dilara düşük omuz elbise

paramparça 72. bölüm dilara elbise

Dilara Düşük Omuz Elbise Markası

Dilara’nın elbise modellerine gerçekten söylenecek söz bulunmuyor. Her defasında şıklığı üzerinde taşıyan Dilara, bu bölümde düşük omuz elbisesi ile yine parlıyor. Dilara gri düşük omuz elbise markası hakkında sizleri mutlaka bilgilendiriyor olacağız.

 

Mine Tugay siyah bileklik, küpe ve yüzük

 

Mine Tugay’ı bu dizide sadece şık kıyafetleri ile değil, aynı zamanda takıları ile de göreceğiz. Mine Tugay’ın siyah kelepçe bileziği de bunlardan bir tanesi. Siyah yüzük ve küpe kombini ile de şıklığını tamamlıyor.

 

Paramparça 72. Bölüm 19 Eylül Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yok