Paramparça 70. Bölüm Kıyafetleri

Paramparça 70. bölüm 13 haziran dizi kıyafetleri markası ve fiyatı. Paramparça 70. bölüm dizi sponsorları, mağaza ve satın al.

Paramparça dizisi 70. Bölüm dizi kıyafetleri sponsorları hakkında her pazartesi akşamı olduğu gibi, 13 Haziran yeni bölüm ardından sizlerle buluşturuyoruz. Paramparça 70. bölüm kıyafetleri markaları, fiyatları, mağaza ve satın al detayları galerimiz ile birlikte Paramparça kıyafetleri sayfamızda da yayınlanıyor.

 

Paramparça 13 Haziran dizi kıyafetleri ile Şükran Ovalı (Ayşe), Ebru Özkan (Dilara), Leyla Tanlar (Cansu) ve Alina Boz (Hazal) göz kamaştırıyor. Paramparça yetmişinci bölüm kıyafetlerine hep birlikte göz atalım.

 

Paramparça 70. Bölüm kıyafetleri markaları

 

Ayşe sarı bluz ve siyah mini etek kombini

 

Paramparça Ayşe kıyafetleri çok beğeniliyor. Ayşe hangi markanın ürünlerini tercih ediyor, öğrenmek için doğru adrestesiniz. Paramparça 70’inci bölümde ayşe sarı bluz ve siyah etek kombini ile göz kamaştırıyor.

 

Cansu lila bluz

Paramparça 70. bölüm Cansu lila bluz modeli

Cansu düşük omuz lila bluz markası

Paramparça Cansu kıyafetleri de genç hanımların gözünden kaçmıyor. Her hafta giydiği kıyafetlerin ne marka olduğunu, fiyatını ve hangi mağazada satıldığını merak ettiren Cansu, bu hafta yeni bölümde lila bluzu ile göz kamaştırıyor. Cansu’nun giydiği düşük omuz, kolları İspanyol lila bluz marka ve fiyat detaylarına yer veriyoruz.

 

Hazal desenli kısa kol bluz

 

Hazal kıyafetleri de Paramparça izleyicisinin beğendiği dizi kıyafetlerinden biri.Hazal 70. Bölümde desenli bluz ile göz kamaştırıyor. Hazal’ın giydiği renkli desenli bluz markası, fiyatı ve satın al bağlantısı için galerimize göz atın.

 

Dilara siyah bluz ve pantolon kombini

 

Ebru Özkan’ın güzelliği Paramparça dizisinde taşıdığı kıyafetler ile de bir kez daha ortaya çıkıyor. Başarılı oyuncu Paramparça dizisinde Dilara karakterine hayat verirken, giydiği dizi kıyafetleri sponsorlarını da merak ettiriyor. Dilara siyah bluz ve pantolon kombini de bunlardan biri.

 

Ayşe yeşil elbise

Paramparça 70. bölüm Ayşe yeşil elbise modeli

Ayşe yeşil elbise markası

Ayşe’nin giydiği dirsek kol beli kemerli yeşil renk elbise de markasını merak ettiren 70’inci bölüm kıyafetleri arasında yer aldı. Ayşe yeşil elbisesi, bu hafta dikkat çeken bir parça oluyor.

 

Candan beyaz bluz

 

Paramparça Ahu Yağtu kıyafetleri de izleyicinin beğenisini kazanmaya devam ediyor. Genellikle elbise modelleri ile göz kamaştıran Candan, günlük kombinleri ile de şıklığını öne çıkarmayı biliyor. Candan beyaz bluz, jean ve sandalet kombini çok sevildi.

 

Paramparça 70. Bölüm 13 Haziran Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yok