Paramparça 69. Bölüm Kıyafetleri

Paramparça 69. bölüm dizi sponsorları

Paramparça 69. bölüm 6 haziran kıyafetleri markası, Ayşe kırmızı elbise ve takıları ne marka yeni bölüm dizi sponsorları açıklanıyor. Paramparça 69. bölüm Hazal siyah elbise ve ayakkabı fiyatı da yayınlanıyor.

Paramparça dizisinin 69. bölümünde giyilen dizi kıyafetleri büyüledi. Paramparça 6 Haziran yeni bölüm kıyafetleri ne marka, fiyatları ve satın al detayları yayınlandı. Paramparça Ayşe (Şükran Ovalı) ve Hazal (Alina Boz) elbiseleri ile göz kamaştırdı.

 

Paramparça 69. bölüm kıyafetleri markaları

 

Paramparça kıyafetleri markası ve mağaza detayları hakkında bilgiler sayfamızda her hafta güncel olarak paylaşılıyor. Paramparça dizisi 69’uncu bölüm kıyafetleri markalarına, hem galerimizden hem de Paramparça kıyafetleri sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Paramparça yeni bölüm dizi sponsorları sizlerle.

 

Ayşe kemer ve kolye kombini

 

Ayşe’nin kırmızı uzun kısa kol V yaka elbisesi ile kullandığı kemeri oldukça gösterişli. Aynı gösterişi kolyesinde de tercih eden Ayşe, şıklığı ile 69. bölümde göz kamaştırdı. Ayşe’nin kullandığı aksesuar ve takı modelleri hangi mağazadan, fiyatı ile birlikte açıklanıyor.

 

Ayşe kırmızı uzun elbise

Paramparça 69. bölüm Ayşe kırmızı uzun elbise modeli

Ayşe kırmızı elbise markası

Ayşe (Şükran Ovalı) Paramparça dizisinin altmış dokuzuncu bölümünde kırmızı kısa kol uzun elbisesi ile göz kamaştırdı. Ayşe’nin giydiği kırmızı elbise markası ve fiyatı yayınlandı. Ayşe kırmızı elbisesini çok şık bir kemer ve kolye ile tamamladı.

 

Hazal siyah mini elbise

Paramparça 69. bölüm Hazal siyah mini elbise modeli

Hazal kolları tül siyah mini elbise markası

Alina Boz şıklığı ile Paramparça dizisinde göz kamaştırmaya devam ediyor. Yeni bölümde kolları dantel ve tül detaylı, omuzları açıkta bırakan siyah mini bir elbise ile karşımıza çıkıyor. Hazal’ın giydiği siyah mini elbise, topuklu botları ile şık bir kombin oluşturuyor.

 

Hazal siyah ayakkabı

 

Hazal siyah mini elbisesini, topukları taba renginde olan siyah bir yazlık bot ile kombin ediyor. Hazal’ın giydiği siyah ayakkabıların ne marka olduğunu merak edenler için açıklıyoruz. Hazal’ın giydiği ayakkabıyı satın almak isteyenler için detaylar galerimizde.

 

Harun bordo ceket ve beyaz t-shirt

Paramparça 69. bölüm Harun bordo ceket ve beyaz tişört modeli

Harun bordo ceketi beyaz tişörtü markaları

Harun (Barış Falay) her hafta yeni bölümde kombinleri ile dikkat çekiyor. 6 Haziran Paramparça dizisinde Harun bordo renkli bir ceket tercih ediyor. Ceketin beyaz düğmeleri, beyaz t-shirt modeli ile uyum içinde.

 

Cihan mavi gömlek ve ceket

 

Cihan takım elbiseleri izleyicinin dikkatinden kaçmıyor, markası ve fiyatını merak ettiriyor. Cihan’ın giydiği mavi gömlek ve ceket kombini de, bu hafta dikkatleri üstünde topladı.

 

Paramparça 69. Bölüm 6 Haziran Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yok