Paramparça 62. Bölüm Kıyafetleri

Paramparça 62. bölüm 18 nisan dizi sponsorları yeni bölüm Ayşe siyah ceket Dilara siyah elbise markası Hazal mavi bluz ve Harun süet ceket markaları dizi kıyafetleri ve dizi modası takipçileri ile buluşuyor.

Pazartesi akşamları Star TV ekranlarında yayınlanan Paramparça dizisi 18 Nisan 62. bölüm kıyafetleri ile de dikkat çekmeye devam ediyor, yeni bölümde giyilen dizi kıyafetlerinin markası hakkında izleyicileri merak ettiriyor. Paramparça 62. bölüm dizi sponsorlarına galerimizden ve Paramparça kıyafetleri sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

 

Paramparça 62’inci bölümde Dilara bej rengi trençkotu ile çok şık bir kombine imza atıyor. Dilara siyah pantolon ve stiletto ayakkabıları ile kombin ettiği bej trençkotunun markasını merak ettirirken, sizlerle ne marka olduğunu paylaşıyoruz. Dilara’nın yeni bölümde giydiği trençkot markaları galerimizde ve Paramparça sayfamızda sizlerle buluşuyor.

 

Ebru Özkan (Dilara) siyah beyaz elbise

Ebru Özkan (Dilara) siyah beyaz elbise

 

Ayşe siyah ceket kombini ile şıklığa imza atan bir diğer isim oluyor. Ayşe’nin giydiği siyah ceket ve taşlı siyah küpeleri ile kolye ve şahmeran kombini güzelliğini daha çok ön plana çıkartıyor. Ayşe giyimleri markası hakkında detaylar galerimizde sizlerle paylaşılıyor.

 

Hazal saks mavisi bluz kombini ile bu haftaya damga vuran bir isim oluyor. Hazal saks mavisi bluz markası sayfamızı ziyaret eden dizi modasını yakından takip edenlerle buluşuyor. Paramparça kıyafetleri arasında erkek giyim kesim tarafından Harun kıyafetleri markaları da merak ediliyor. Harun taba rengi ceket bu hafta markasını merak ettiren dizi kıyafetleri arasında yer alıyor.

 

Paramparça 62. Bölüm 18 Nisan Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yok