Paramparça 59. Bölüm Kıyafetleri

Paramparça 59. bölüm kıyafetleri markaları, yeni bölüm dizi sponsorları ve Ayşe beyaz gömlek modeli ile yırtık kot pantolon kombini beğeni kazanırken Cansu gri eşofman takımı ve Dilara kombinleri izleyicinin beğenisinden kaçmıyor.

Paramparça 59. bölüm kıyafetleri markası, yeni bölüm dizi sponsorları ve Ayşe giyimleri ile Hazal, Cansu ve Dilara dizi kıyafetleri markasını sayfamızda sizlerle buluşturuyoruz. Paramparça 59. bölüm kıyafetleri markaları arasında dikkat çeken tüm dizi kıyafetlerinin nereden olduğunu sizler için açıklıyoruz.

 

Paramparça 59’uncu bölümde Dilara camel renk paltosu ile dikkat çekiyor. Dilara siyah trençkot modeli de oldukça şık. Ayrıca Dilara kombinleri arasında yeşil kolsuz gömlek ve bej rengi pantolon ile stiletto kombini beğeni kazanan Paramparça kıyafetleri arasında.

 

Dilara siyah hırkası, siyah bluz ve camel renk pantolon kombini ile de göz kamaştırıyor. Dilara siyah bluz ile siyah hırka markalarını sizlerle buluşturuyoruz.

 

Ayşe çizgili bluz ile beyaz gömlek kombini dizi modasını yakından takip edenlerle buluşuyor. Ayşe bir tarafı kollu bir tarafı kolsuz beyaz gömlek ile yırtık jean kombini ve bordo bot modeli markalarını da sayfamızdan öğrenebilirsiniz.

 

Deniz mavi kot gömlek ve şişme mont kombini de erkek izleyicilerin beğenisini kazanırken, Cansu gri eşofman takımı modeli de izleyicinin dikkatinden kaçmıyor.

 

Paramparça 59. Bölüm Kıyafetleri

 

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 Yorum

  1. Sars dedi ki:

    Merhaba, markaları nerde yazıyor acaba ?
    Dilarının siyah trençkot nun markasını arıyorum ama bulamadım

    • Belgin dedi ki:

      İpekyol’da görmüştüm Dilara’nın Üzerindeki siyah trencoathu,aslında tam olarak trençkot denilemez süet ceket ve fiyatı 500 TL