Paramparça 57. Bölüm Kıyafetleri

Paramparça 57. bölüm Dilara siyah deri ceket Hazal kot elbise Ayşe kıyafetleri markası yeni bölüm dizi sponsorları Candan siyah palto ve çanta ayakkabı hangi marka kim nereden giyinmiş soruları dizi kıyafetleri sayfamızda açıklanıyor.

Paramparça 57. bölüm kıyafetleri dizi sponsorları, Dilara kıyafetleri, Hazal giyimleri ve Ayşe kıyafet markaları sayfamızda sizlerle paylaşılıyor. Paramparça yeni bölümde giyilen dizi kıyafetleri, dizi modasını yakından takip edenlerin ilgisini çekerken, ne marka, hangi markanın kıyafetleri giyiniyor soruları da akıllarda yer alıyor. Tüm merak edilen Paramparça kıyafetleri markası hakkında dizi kıyafet ekibi sizleri bilgilendiriyor.

 

Paramparça 57’inci bölümde Hazal (Alina Boz) kot elbisesi ile beğenilerimizi kazanıyor. Genç kızlar Hazal kot elbisesi nereden merak ederken, spor ayakkabıları da dikkat çekecek.

 

Dilara (Ebru Özkan) ise önü deri detaylı siyah ceketi ile çok şık. Dilara siyah deri detaylı ceketini siyah pantolonu ile kombinliyor.

 

Dilara bu hafta beyaz gömlek kombinleri ile de dikkat çekerken, giydiği bej rengi etek ve taba rengi pantolon modelleri de hangi markadan merak konusu oluyor ve soruların yanıtları galerimizde yer alıyor.

 

Ayşe (Şükran Ovalı) giyimleri ile şıklığından söz ettirmeye devam ediyor. Ayşe geçtiğimiz hafta kırmızı bluz, siyah ceket ve kot pantolon kombini ile çok beğenilmişti. Bu hafta da siyah trikosu ile göz kamaştırıyor. Ayrıca takıları ile de göz kamaştırıyor.

 

Candan (Ahu Yağtu) siyah tüylü palto ve büyük çantası, küpeleri, elbiseleri ve pantolon ile etek kombinleri ile dizi modasında trend kıyafetleri giymeye devam ediyor.  Candan siyah palto markasını sizler için açıklıyoruz.

 

Paramparça 57. Bölüm Özeti

 

Hazal’ın yalanını öğrenen Cihan deliye dönerken, Hazal Emrah’ın yardımına ihtiyaç duyar. Ayşe ile yüzleşmek zorunda kalan Hazal, bir anda en büyük aile sırrını ağzından kaçırır. Diğer yanda Harun ise hala Dilara’yı düşünmekte, bir taraftan da Candan ile hesaplaşmasını devam ettirmektedir. Harun, Candan’dan sahip olduğu en önemli şeyi alma peşindedir.

 

Cihan ile Ozan’ın arasındaki iplerin kopmasına ramak kalır. Deniz annesi Nergis’in Rahmi Bey’den aldığını düşündüğü parayı geri vermek için evine satmaya karar verir.

 

Cihan şok içinde Deniz ve Rahmi’nin arasında geçen konuşmaları dinlerken, Dilara’nın çığlığı herkesi korkutur. Dilara doğuruyor mu, erkek çocuk bekleyen Dilara’ya neler olacak 14 Mart Pazartesi akşamı yayınlanacak olan 57. bölümde bu soruların yanıtlarına ulaşacağız.

 

Paramparça 57. Bölüm 14 Mart Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yok