Paramparça 50. Bölüm Kıyafetleri

Paramparça 50. bölüm kıyafetleri dizi sponsorları Hazal lacivert elbise Gülseren balık etek gelinlik ve takıları Dilara palto ne marka Ozan giyimleri markası açıklandı.

Paramparça yeni bölüm kıyafetleri arasında Gülseren gelinlik modeli ile göz kamaştırıyor. 50’inci bölümde Gülseren’in giydiği straplez balık etek gelinlik modeli birçok genç kızın hayallerini süsleyen tasarımı ile büyülüyor. Gülseren gelinliği ile birlikte kullandığı mücevherlerin markasını da gelinlik markası ile birlikte sizlerle paylaşıyor olacağız.

 

Dilara kaban ve elbise modelleri ile şıklığından ödün vermiyor. Dilara’nın giydiği gri uzun palto modeli oldukça beğeni kazanacak ve muhakkak markası merak edilecek. Dilara palto markasını sizlerle paylaşmak için çalışmalarımız sürüyor.

 

Dilara’nın siyah kaban ve yeşil pantolon kombini de günlük şıklığını yansıtıyor. Dilara portföy ve ayakkabı kombini ile de dikkat çekiyor. Yeni bölümde Dilara elbiseleri ve giyimleri arasında dikkat çeken dizi kıyafetleri markalarını sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

 

Ozan gri sweatshirt ve lacivert gömleği, Hazal ise lacivert kısa kol detaylı elbisesi ile şıklık içinde. birçok genç Hazal lacivert elbise markasını merak edecek ve sayfamızda bu merakınızı gidereceğiz. Ozan gri sweatshirt ne marka, Cihan takım ve smokin markası da açıklanacak.

 

Paramparça 50. Bölüm 25 Ocak Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yok