Paramparça 49. Bölüm Kıyafetleri

Paramparça 18 ocak 49. bölüm Gülseren kırmızı gömlek markası Cansu siyah ceket dizi sponsorları Dilara desenli ve mürdüm rengi elbisesi markası Harun takım gömlek, Cihan gri palto siyah kaban markaları yeni bölümde dikkat çeken Paramparça dizi kıyafetleri sayfamızda.

Paramparça yeni bölüm dizi kıyafetleri, yeni sezonda giyilen Cansu, Hazal, Dilara ve Gülseren kıyafet dizi sponsorları ve 49. bölümde giyilenlerin hangi markadan olduğunu öğrenmek isteyenler, galerimize ve Paramparça kıyafetleri sayfamıza göz atabilirler.

 

Paramparça dizi kıyafetleri arasında dikkat çekenlerin başında Dilara’nın giydiği mürdüm rengi elbise modeli oluyor. Dilara mürdüm kare yaka elbise markasını sizlerle paylaşıyor olacağız. Dilara mürdüm elbisesi ile siyah stiletto ayakkabılarını kombin ediyor. Şıklığı ile göz doldura Dilara, bu hafta giydiği desenli gri ve siyah renkli elbisesi ile de çok hoş.

 

Birbirinden hoş elbise modellerini başarılı bir şekilde taşıtan Ebru Özkan, birçok kadına kombin konusunda fikir sağlıyor. Dilara’nın giydiği siyah gri desenli mini triko elbise modelini beğendiyseniz, markası hakkında da sayfamızdan bilgi edinebilirsiniz.

 

Dizide kıyafetleri ile dikkat çeken bir diğer isimde Leyla Tanlar oluyor. Leyla Tanlar dizide Cansu karakterine hayat veriyor. Cansu giyimleri markaları da merak edilirken, sayfamızda açıklamadan geçmiyoruz. Cansu siyah ceket, lacivert bluz, gri pantolon kombini ile bu hafta dikkat çekiyor.

 

Düz fön çektirdiği saçları ile de oldukça şık. Ayrıca Cansu oje renkleri ile de genç kızların dikkatini çekiyor. sade makyajı ile de yaşına uygun tercihler yapan Cansu, güzelliği ile göz kamaştırıyor.

 

Cansu ile karşılıklı konuştukları sahnede Deniz’in giydiği renkli kare desenli gömlek modeli de erkeklerin dikkatini çekiyor. Pek çok erkeğin tarzına uyum sağlayan kareli bu gömleğin ne marka olduğunu da sayfamızda açıklıyor olacağız. Deniz kareli gömlek ve pantolon kombini ile genç erkek şıklığını yakalıyor.

 

Gülseren kıyafetleri markaları ile son dönemlerde adından söz ettiriyor. Tercihleri ile şık bir şekilde ekranda beğeni kazanan Gülseren kırmızı gömlek ve siyah kalem etek kombini ile bu hafta dikkatleri üstünde topluyor.

 

Kalem etek modellerinden vazgeçmeyen Gülseren, siyah eteğini bu hafta kırmızı bluzu ile tamamlıyor. Hafif dalgalı saçları ile de günlük şıklığını yakalıyor.

 

Paramparça dizisini takip edenler Cihan ve Harun giyimlerini de oldukça seviyor. Harun Ferruh Karakaşlı takım modelleri ile şıklık içinde.

 

Harun lacivert gömlek, jean pantolon kombini, bu hafta yaşıtlarından tam not alacak. Harun siyah kaban ve Cihan gri kaban siyah palto modelleri markalarına da galerimizden göz atabilirsiniz.

 

Paramparça 49. Bölüm 18 Ocak Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yok