Paramparça 48. Bölüm Kıyafetleri

Paramparça 48. bölüm Hazal şort ve gömlek kombini markası 11 Ocak Dilara kaban ne marka Cansu beyaz kazak dizi sponsorları Cihan ve Harun takım markaları açıklanıyor.

Paramparça dizisi kıyafetleri markalarını merak edenler, sayfamızın devamında yer alan galerimizde Paramparça 48. Bölüm kıyafetleri dizi sponsorlarına, Alina Boz (Hazal), Leyla Tanlar (Cansu), Ebru Özkan (Dilara) ve Nurgül Yeşilçay (Gülseren) giyimleri markalarına ulaşabilirler.

 

Yeni bölümde Paramparça dizi kıyafetleri arasında şüphesiz Hazal’ın giydiği mürdümşort ve çizgili gömlek kombini dikkat çekecek. Hazal mini şort ve beyaz gömlek kombinin markasını merak edenlerle paylaşırken, Cansu’nun giydiği beyaz kazak markasını da açıklamış bulunuyoruz.
Candan kıyafetleri de dikkat çekiyor. Son dönemlerde giydiği elbise modelleri ile şıklığından söz ettiren Candan siyah kaban, pantolon ve bot kombini ile de şıklık içinde. Candan kıyafetleri dizi sponsorlarını öğrenmek için bizi takipten ayrılmayın.
Erkeklerin beğendiği bir tarzda giyinen Cihan ise 48’inci bölümde gri palto, lacivert pantolon ve mavi gömlek kombini ile dikkat çekiyor. Diziye yeni sezonda dahil olan karakter Harun’un giyimleri de beylerin dikkatinden kaçmıyor. Harun yeni bölümde Ferruh Karakaşlı takımlarını giymeyi sürdürüyor. Harun lacivert gömlek ceket yelek pantolon takım modeli içinde oldukça şık.

 

Dilara siyah çanta modelinden söz ettirecek. Ancak giydiği krem kazak ve palto, mavi jean kombini içinde de şıklığını sürdürmeye devam ediyor. Gülseren siyah gömlek ve çizgili mor etek kombini markasını da merak edenlerle sayfamızda paylaşacağız.

 

Cihan lacivert takım, Dilara siyah bot, Gülseren siyah kemerli palto ve çanta ne marka diziyi yakından takip edenler için galerimizde yer vermeye devam ediyoruz.
Paramparça dizisinde giyilen ünlülerin kıyafetleri markalarını her pazartesi akşamı dizinin yeni bölümü ardından paylaşıyoruz. Sevdiğiniz karakterlerin hangi markalardan giyindiğini öğrenmek için bizi takipten ayrılmayın.

 

Gülseren kombinleri, Dilara kıyafetleri, candan elbiseleri ve Cansu ile Hazal’ın genç giyim kesime hitap eden kombinleri hangi markalardan seçiliyor tüm detayları galerimizde öğrenebilirsiniz.

 

Paramparça 48. Bölüm 11 Ocak Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 Yorum

  1. Anonim dedi ki:

    Harun’un giydiği bej kaban