Paramparça 45. Bölüm Kıyafetleri

Paramparça 45. bölüm Gülseren elbise markaları Dilara ceket ne marka 14 Aralık dizi sponsorları yeni bölüm dizi kıyafetleri Ozan deri mont markası Cihan, Alper ve Harun siyah ve lacivert takım elbiseleri nereden tüm dizi sponsorları dizi modası takipçileri ile buluşuyor.

Paramparça dizisi yeni bölümde giyilen dizi kıyafetleri markaları dizi modasını yakından takip eden dizi kıyafet takipçilerimiz ile buluşmaya devam ediyor. Heyecanlı bir bölümün ardından dikkat çeken Paramparça kıyafetleri sizlerle buluşuyor.

 

Sevilen dizi 45. bölümde de dizi kıyafetleri ile dikkat çekip, kim nereden giyinmiş hangi markanın ürünleri kullanılmış dizi sponsorları nelerdir sayfamızda açıklanıyor.

 

Ebru Özkan (Dilara) üzeri siyah dantel detaylı gri ceket markası: "Bebe"

Ebru Özkan (Dilara) üzeri siyah dantel detaylı gri ceket markası: “Bebe”

Paramparça 45. Bölüm Kıyafetleri yeni bölüm kıyafetleri markaları için galerimize göz atmanız yeterli olacak, merak ettiğiniz Dilara, Gülseren, Hazal ve Cansu kıyafetleri, Harun, Cihan ve Ozan giyimleri markalarını öğrenebileceksiniz. Paramparça 45. bölüm Kıyafetleri son bölümde giyilenlere hep birlikte göz atalım.

 

Dizinin dün akşam yayınlanan bölümünde Dilara elbisesi ve dantel detaylı gri ceketi ile şıklığından söz ettirdi. Dilara v yaka kolsuz elbise modeli kendine çok yakışmış. Dilara’nın giydiği siyah dantel detaylı gri ceket modeli de yeni sezon trendlerinden biri.

 

Ozan her hafta olduğu gibi yine deri ceketi ile dikkat çekmeyi başarıyor. Ozan son bölümde giydiği deri montu markasını sizlerle buluşturuyoruz. Cihan siyah takım elbisesi ile şıklık içinde olurken, Alper ve Harun’da takım modelleri ile Cihan şıklığını yakalıyor.

 

Gülseren kırmızı, beyaz ve siyah elbiseleri ile göz kamaştırıyor. Gülseren 45’inci bölümde beyaz gömlek ve kare desenli çizgili kalem etek kombini ile şahane görünüyor. Gülseren kıyafetleri markaları içinde galerimizi gezmelisiniz. Paramparça dizi sponsorları sizlerle.

 

Paramparça 45. Bölüm 14 Aralık Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yok