Paramparça 32. Bölüm Kıyafetleri

Paramparça yeni sezon dizi kıyafetleri, yeni sezon Dilara elbise markası, Cihan takım ve gömlek dizi sponsorları, Candan beyaz elbise ne marka merak edenler için açıklıyoruz.

Oyuncu kadrosunu genişleterek yoluna devam eden Paramparça dizisi kıyafetleri, Paramparça yeni sezon kıyafetleri ve Paramparça ikinci sezon giyimleri markaları 32. bölümde gördüğünüz dizi kıyafetleri sizlerle galerimizde ve Paramparça sayfamızda açıklandı. Paramparça yeni bölüm kıyafetleri arasında Nurgül Yeşilçay, Ebru Özkan, Ahu Yağtu, Alina Boz ve Leyla Tanlar şık kıyafet seçimleri ile dikkat çekti.

Ahu Yağtu (Candan) beyaz önü drapeli elbise markası: "Sema Gürışık)

Ahu Yağtu (Candan) beyaz önü drapeli elbise markası: “Sema Gürışık)

Paramparça 32. bölüm kıyafetlerine şöyle bir göz atalım ve markalarını açıklayalım.

Yeni sezon bölümlerinde Candan beyaz önü drapeli elbise modeli ile çok şık. Göz kamaştırıcı bir güzellik ile ekran başında olan Candan, beyaz elbisesi markasını merak ediyorsanız, galerimizde bulabilirsiniz. Candan beyaz elbise kolsuz ve diz altı tasarımı ile bir çok kadının seveceği tarzlardan biri oluyor.

İkinci sezon kıyafetleri arasında Dilara her zaman olduğu gibi elbiseleri ile dikkat çekiyor. Dilara ikinci sezon ilk bölümde giydiği kemerli elbise modeli içinde göz kamaştırıyor. Dilara elbise markasını da öğrenmek için Paramparça sayfamızı ve galerimizi ziyaret etmeniz yeterli.

Hazal ve Cansu genç kızların tarzına uyumlu seçimleri ile ikinci sezon 32. bölümde dikkatleri üstünde topluyor ve genç giyim şıklıkları ile beğeni topluyor. Cansu tulum, etek, şort, t-shirt ve bluz kombinleri ile şıklık içinde. Hazal ise siyah kuru kafa desenli tişört modeli ile bu hafta dikkatlerimizi çekiyor. Hazal siyah t-shirt markasına da ulaştığımız zaman sizler için açıklayacağız.

Yeni bölüm Paramparça kıyafetleri arasında şüphesiz gömlek, ceket ve takım modelleri ile Cihan şıklığı ile büyülüyor. Cihan ikinci sezon yeni bölümde giydiği lacivert desenli ceketi ve beyaz gömlek modeli ile birçok erkek giyim kesimin gözlerinin kendisine çevrilmesini sağladı bile.

Paramparça yeni sezon bölümlerine katılan başarılı oyuncu Barış Falay da takım modelleri ile dikkat çekecek gibi görünüyor. Barış Falay Paramparça dizisinde Harun karakterine hayat veriyor. Harun lacivert takım 32’inci bölümde tüm dikkatleri topladı bile. Harun siyah takım modellerinin markalarına da ulaştığımız zaman sosyal medya adreslerimizden sizlere duyuracağız.

İkinci sezon Paramparça dizisi kıyafetleri ile dikkat çeken bir diğer isim de Gülseren. Gülseren yeşil elbise, turuncu hırka, renkli bluz modelleri ile şıklığını korumaya devam ediyor. Paramparça yeni sezon, ikinci sezon ve otuz ikinci bölüm kıyafetlerinin markaları hakkında bilgi edinmek için buyurun galerimize.

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yok