Paramparça 28. Bölüm Kıyafetleri

Paramparça dizisi kıyafetleri ve dizi sponsorları ile birlikte 28. Bölüm markaları sizler için sayfamızda yerini alıyor. Paramparça 28. Bölüm dizi kıyafetleri arasında Dilara’nın siyah elbisesi, Hazal’ın siyah t-shirt modeli ve Gülseren’in mor elbisesi dikkat çekiyor.

Paramparça dizisi kıyafetleri ve dizi sponsorları ile birlikte 28. bölüm markaları sizler için sayfamızda yerini alıyor. Paramparça 28. bölüm dizi kıyafetleri arasında Dilara’nın siyah elbisesi, Hazal’ın siyah t-shirt modeli ve Gülseren’in mor elbisesi dikkat çekiyor.

Geçen hafta Hazal’ın giydiği deri ceket modeli oldukça beğeni kazanmıştı. Hazal deri montu markası sizler için Paramparça 28. bölüm dizi kıyafetleri galerimizde açıklandı. Bu hafta ise Hazal siyah bluz ve yırtık pantolon (jean) kombini ile dikkat çekiyor. Hazal, siyah bluz ve jean kombinini siyah çantası ve siyah ayakkabısı ile tamamlıyor.

Dilara’nın beyaz gömlek tarzı bluzu markasına da Paramparça 8 Haziran kıyafetleri arasında yer vermek istedik. Paramparça 28. bölüm Dilara siyah elbise modeli içinde yine şıklığını konuşturuyor.

Gülseren ise mor elbisesini bej rengi öksüz kol bir bolero modeli ile tamamlamış. Göğüs kısmı hafif dekolteli olan Gülseren mor elbise modeli için taba rengi çanta, krem rengi ayakkabılar tercih etmiş.

Cihan ise her hafta takım modelleri ile beğenileri kazanıyor. Özellikle de klasik tarz giyinen veya iş gereği giyinmek zorunda kalan erkeklerin yakın takibinde. Cihan 28. bölümde lacivert takımı ve gri takım elbisesi ile karşımıza çıkıyor. Ayrıca Cihan somon rengi ceketi ile yeni sezon şıklığını da yakalıyor.

Paramparça 28. bölüm Cansu kıyafetleri markalarına da ulaştıkça sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Paramparça 8 Haziran 28. bölüm dizi kıyafetlerine ve dizi kıyafet markalarına hep birlikte göz atmaya ne dersiniz?

Paramparça Teoman’ı Kim Öldürdü?

Hazal’ın yeni tanışmış olduğu ve aşkına gözü kapalı inandığı Teoman ne yazık ki bir cinayete kurban gider ve bu cinayet Hazal’ın üstüne kalmak üzeredir. Hazal kötü bir şekilde kandırıldığını anlasa da, artık her şey için yolun sonu gelmiştir.

Cihan, Hazal’ı kurtarmak için suça ortak mı olacak, yoksa durumu polislere mi anlatacak. Yaşanan bu olayların kendi yüzünden olduğunu düşünen Gülseren ise, her iki kızından (Cansu ve Hazal’dan) vazgeçmek zorunda kalır. Dilara’nın tek düşündüğü ise, Cihan’ın kendisine geri dönmesidir. Cihan olayların içinde çıkmaya çalışırken, kapıya dayanan polislerle işler iyice karışır.

Paramparça 28. Bölüm 8 Haziran Dizi Kıyafetleri Markaları

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yok