Oyunbozan

Oyunbozan dizisi kıyafetleri ve dizi sponsorları, Oyunbozan konusu ve oyuncu kadrosu detayları sayfamızda sizlerle buluşuyor. Oyunbozan dizisi kıyafetleri markası, ayakkabı ve takı sponsorları, yeni bölüm çanta ve elbiseleri markaları sayfamızda her cumartesi açıklanıyor.

111     131313

 

Oyunbozan Senaryosu (Konusu)

 

Başrollerinde Barış Kılıç, Tuvana Türkay, Serhat Tutumluer ve Gülçin Santırcıoğlu’nun yer aldığı Oyunbozan dizisi konusu (senaryosu) ve oyuncuları sayfamızda sizlerle paylaşıldı. Aka Yapım’ın üstlendiği Oyunbozan dizisinin senaryosunu kaleme alan ise Altuğ Küçük’tür. Yönetmen koltuğunda Emre Kabakuşak’ın oturduğu Oyunbozan konusuna gelin göz atalım.

 

Oyunbozan dizisi konusu şöyledir;

 

Yıllardır intikam almak için zamanını bekleyen doktor Emre ile, hayatı sürekli sevdikleri ile sınanan Ece’nin birçok zorluğun üstesinden gelmek için çabalaması ve bir de imkansız görünen bir aşk ile yaşamaya mahkum olmasına şahitlik ediyoruz.

 

Medya imparatoru Mahir Yamaner, Emre’nin canını çok fena yakmıştır. Emre intikam almak için her yolu kendine mübah görür ve bu intikam yolculuğuna Ece’yi de dahil eder. Ece, uzun zaman önce anne babasını kaybetmiş, kardeşi ile birlikte teyzesiyle yaşamaktadır.

 

Psikoloji uzmanı olan Ece’nin tek arzusu vardır, kısa zamanda iş bulup kardeşi ile birlikte kendilerine küçük bir hayat kurmaktır. Ancak işler umduğu gibi gitmez. Ada hastadır ve onu kurtaracaktır kişi ise doktor Emre’dir. Ancak Emre’nin Ece’ye Ada’yı hayatta tutmak için bir teklifi vardır. Ece bu teklif karşısında şok olsa da, ummadığı bir serüvenin içine girmeyi kabul eder.

 

Oyunbozan Oyuncu Kadrosu

 

Barış Kılıç (Emre)

 

Doğum Tarihi: 1978
Doğum Yeri: Malatya-Erguvan
Eğitimi: İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi mezunu.
Rol aldığı diziler: Güllerin Savaşı, Adını Feriha Koydum, Merhaba Hayat, Oyunbozan.

 

Emre Kimdir?

 

Başarılı bir genel cerrah olan Emre, yıllar önce yaşadığı acının intikamını almak için seneler beklemektedir. Yakışıklı ve karizmatik genç doktor Emre, hayata son nefesine vermek üzere olan çocuk ve gençleri hayata döndürme başarı sayesinde “altın el” olarak anılmaktadır. Ancak Emre’nin intikam yemini tüm ezberleri bozar. Üstelik aşık olduğu kadını da bu oyunun içine sürükler. Ne yazık ki bundan pişmanlık duysa da, geri dönüş için artık çok geçtir.

 

Tuvana Türkay (Ece)

 

Doğum Yeri: 3 Ekim 1990
Doğum Tarihi: İstanbul
Eğitimi: Beykent Üniversitesi Radyo Televizyon Sinema Bölümü
Rol Aldığı Diziler: Ayrılık, Yer Gök Aşk, Kara Para Aşk, Oyunbozan

 

Ece Kimdir?

 

Güzelliği ile baş döndüren Ece, anne ve babasını genç yaşta kaybedince kardeşi Ada ile birlikte teyzesinin yanında yaşamaktadır. Psikoloji uzmanı olan Ece’nin tek hayali, kendine bir iş bulmak ve kardeşi ile birlikte yeni bir hayat kurmaktır. Ancak kardeşinin hastalığı tüm hayallerinin önüne geçer. Ada’yı kurtarmak için Emre’nin acımasız oyununa dahil olur.

 

Serhat Tutumluer (Mahir)

 

Doğum Yeri: 29 Haziran 1972
Doğum Tarihi: Eskişehir
Eğitimi: Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuarı Tiyatro
Rol Aldığı Diziler: Sahra, Ezo Gelin, Ay Işığı, Kül ve Ateş, Umutsuz Ev Kadınları, Filinta, Oyunbozan.

 

Mahir Kimdir?

 

Medya imparatoru olan Mahir, kibri ile iş dünyasında her fırsatı lehine kullanma çabasındadır. Güç delisi olan Mahir, yıllar önce Emre’nin canını çok fena yakmıştır. Emre’nin intikam oyununda başında gelmeyen kalmayacaktır. Ancak o tüm soğukkanlılığı ile intikam oyununa yenik düşmemek için fırsat kollayacak ve başına gelenlere rağmen iflah olmayacaktır.

 

Gülçin Santırcıoğlu (Mine)

 

Doğum Yeri: 1977
Doğum Tarihi: İzmir
Eğitimi: Dokuz Eylül Üniversitesi Konservatuvarı Sahne Sanatları Opera Şan
Rol Aldığı Diziler: Aynalar, Elveda Rumeli, Doktorlar, Bir Çocuk Sevdim, Osmanlı Tokadı, Kara Ekmek, Oyunbozan.

 

Mine Kimdir?

 

Çok çekici bir kadın olan Mine, güce tapar ve tıpkı kendi gibi güç delisi olan Mahir’e deli gibi aşıktır. Mine’nin en büyük korkusu elindeki gücü kaybetmesidir. Fakat evine bir gün çıkagelen Ece, Mine’nin tahtını sallar. Çirkin planlar yaparak tahtını sallayan kadına meydan okumaktadır.

 

Kenan Bal (Feyyaz)

 

Doğum Yeri: 1950
Doğum Tarihi: Ankara
Eğitimi: İstanbul Üniversitesi Fen Fakültesi
Rol Aldığı Diziler: Çemberimde Gül Oya, Kampüsistan, Asmalı Konak, Yılan Hikayesi, Asi, Lale Devri, Yedi Güzel Adam, Küçük Ağa, Oyunbozan

 

Feyyaz Kimdir?

 

Feyyaz Mahir’in babasıdır. Tıpkı Mahir gibi kibirli ve güç delisidir. Hatta o kadar kibirlidir ki, yaşamak için oğlunu bile ölüme sürükleyebilecek bir karakterdedir. Sonsuza dek yaşama isteğinde olan Feyyaz, 3. Dünya ülkelerinin plantasyonlarında elde edilen deneysel ilaçlarla ayakta durmaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yok