Oyunbozan 4. Bölüm Kıyafetleri

Oyunbozan dizisi 4. bölüm 7 mayıs dizi kıyafetleri Ece (Tuvana Türkay) kırmızı elbisesi markası, Mine (Gülçin Santırcıoğlu) siyah elbise turuncu elbise ve sarı trençkot markaları açıklanacak. Oyunbozan Eylül kıyafetleri dizi sponsorları ve Emre giyimleri marka detayları sayfamızda sizlerle.

Tuvana Türkay, Barış Kılıç, Gülçin Santırcıoğlu ve Serhat Tutumluer Oyunbozan dizisinde bir araya gelerek hem konusu ile milyonları ekrana kilitlediler hem de dizi kıyafetleri ile moda camiasında kombinlerinden söz ettirmeyi başardılar. Oyunbozan 4. Bölüm kıyafetleri markaları ile birlikte, yeni bölümde giyilen dizi kıyafetleri fiyatları ve satın alma bağlantıları Oyunbozan kıyafetleri sayfamızda sizleri bekliyor.

 

Oyunbozan dizisinin 4. Bölümü 7 Mayıs Show TV ekranlarında yayında olurken, Ece ve Mine şıklıkları ile göz kamaştırıyor. Oyunbozan Eylül kıyafetleri de şıklığı ile dikkat çekiyor. Ece bu hafta hem özel gün hem de günlük kombinleri ile dikkatleri üstünde topluyor.

 

Ece kırmızı düşük omuzlu elbise

 

Oyunbozan dizisinin Ece’si Tuvana Türkay, güzel fiziği ile ne giyse kendine yakıştırıyor. Ece kırmızı uzun balık etekli elbisesi ile bu hafta Oyunbozan kıyafetleri arasında markasını en çok merak ettiren dizi kıyafeti ile ekranda.

 

Mine siyah elbise

 

Gülçin Santırcıoğlu, Oyunbozan dizisinde güzelliği ve şıklığı ile baş döndürüyor. Mine 4’üncü bölümde uzun siyah bir elbise ve kürk bolerosu ile ekranlarda boy gösteriyor. Mine siyah elbise markası hakkında detayları sayfamızda bulabilirsiniz.

 

Eylül kırmızı elbise ve ekru bolero

 

İlayda Akdoğan, oyunbozan dizisinde camianın yeni yüzlerinden biri. Oyunbozan Eylül karakteri ile karşımıza çıkıyor, kendisini çok sevdiriyor. Eylül kıyafetleri de ne marka merak ediliyor. Eylül kırmızı elbisesi ve üzerine tercih ettiği ekru renk bolerosu ile göz kamaştırıyor.

 

Mine sarı trençkot

 

Mine yeni bölümde giydiği sarı trençkot modelini çok beğendiriyor. Dördüncü bölüm Oyunbozan dizi kıyafetleri arasında Mine’nin giydiği sarı trençkot şıklığı ile beğeni topluyor. Mine sarı trençkot dizi sponsoru açıklanacaktır. Gözlüğü markasına da yer vereceğiz, takipte kalın.

 

Eylül gri bluz ve jean kombini

 

Eylül’ün kollarında siyah çizgileri bulunan gri triko bluzu da çok hoş. Eylül sıfır yaka göbeği hafif açıkta bırakan gri uzun kol bluzu, kot pantolonu ile bütünlük oluşturuyor.

 

Ece ekru kolları delikli bluz

 

Ece’nin ön kısmında siyah renk detayı bulunan ve kol kısmında delikli detayı göze çarpan ekru renk bluzu da yeni sezona trend olacak. Ece ekru bluz markasını da galerimizden öğrenebilirsiniz.

 

Oyunbozan 4. Bölüm 7 Mayıs Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yok