Ölene Kadar

Kıyafetler

Ölene kadar kıyafetleri

Oyuncular

Ölene kadar oyuncuları

Fragmanlar

Ölene kadar fragmanları

Ölene Kadar kıyafetleri, konusu ve oyuncuları hakkında tüm merak edilenleri sizler için açıklıyoruz. Sayfamızda Ölene Kadar oyuncu kadrosu, oyuncuların biyografileri ve dizide giydiği kıyafetlerin sponsor markaları yayınlanıyor. Engin Akyürek, Fahriye Evcen, Sarp Levendoğlu ve Gülcan Arslan kıyafetleri nereden, mağaza ve fiyatları güncel olarak paylaşılıyor.

 

Atv’nin yeni dizisi Ölene Kadar senaryosu ile daha ilk bölümde izleyiciyi kendisine bağlamayı başardı. Fahriye Evcen ve Engin Akyürek’in başrollerde yer aldığı Ölene Kadar dizisinde Sarp Levendoğlu ve Gülcan Arslan ikiliye eşlik ediyor. Ayrıca Ölene Kadar dizi kıyafetleri de bu sezona damgasını vuracak gibi görünüyor.

 

Dizide Engin Akyürek, suçsuz yere 11 yıl hapis yatmış Dağhan’ı canlandırırken, Fahriye Evcen ise geçmişin vicdan azabından kurtulmaya çalışan avukat Selvi’yi canlandırıyor.

 

Ölene Kadar Senaryosu (Konusu)

 

Sevdiği kadının babasını öldürmekle suçlanan Dağhan, ne yapsa da suçsuzluğunu kanıtlayamaz ve müebbet hapis cezasına çarptırılır. Hayatının en güzel yıllarını, hayallerini ve en önemlisi de sevdiği kadını en mutlu olduğu düğün gününde kaybeder.

 

Bir gün suçu Dağhan’ın işlemediğini kanıtlayan çok özel bir delille çıkagelen Selvi, Dağhan’ı 11 yıllık esaretinden vicdanını rahatlatmak için kurtarmaya kararlıdır. Dağhan’ı müebbetinden kurtaran Selvi, vicdanını bir nebzede olsa rahatlatsa da, artık hayatı eskisi gibi olmayacaktır.

 

Senaryo: Elif Usman Ergüden
Yönetmen: Umur Turagay
Yapım: Tims Productions

 

Ölene Kadar Oyuncu Kadrosu

 

Engin Akyürek (Dağhan)

 

Doğum Yeri: Ankara
Doğum Tarihi: 12 Ekim 1981
Eğitimi: Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi Tarih Bölümü
Rol Aldığı Diziler: Ölene Kadar, Kara Para Aşk, Fatmagül’ün Suçu Ne, Bir Bulut Olsam, Kara Yılan, Kader, Yabancı Damat.

 

Dağhan Kimdir?

 

Sevdiği kadının babasını öldürmekle suçlanan Dağhan, hayatının en mutlu gününde cinayetle suçlanarak müebbet hapis cezasına çarptırılır. Hayalleri, umutları, aşkı ve geleceği bir günde yok olur. Ölene Kadar esaretinden kurtulamayacağını düşünen 35 yaşında bir adamdır. Hiç beklemediği bir anda suçsuzluğu kanıtlanır ve hapisten çıkar. Ancak bu onun için tehlikelerle dolu yeni bir hayatın başlangıcıdır.

 

Fahriye Evcen (Selvi)

 

Doğum Yeri: Almanya
Doğum Tarihi: 4 Haziran 1986
Eğitimi: Boğaziçi Üniversitesi Tarih Bölümü
Rol Aldığı Diziler: Ölene Kadar, Kurt Seyit ve Şura, Çalıkuşu, Veda, Yaprak Dökümü, Hasret.

 

Selvi Kimdir?

 

Kariyerinin başında 24 yaşında bir avukattır. Geçmişte yaptığı bir suç onu avukat olmaya iter. Kariyerinin ilk davası için de Dağhan’ı kurtarmayı seçer. Onun bu seçimi geçmişin azabından kurtulmaktır. Ancak vicdanını rahatlatmak için Dağhan’ı hapisten kurtardığı anda kendi sonunu da hazırladığından habersizdir.

 

Sarp Levendoğlu (Ender)

 

Doğum Yeri: Ankara
Doğum Tarihi: 25 Aralık 1981
Eğitimi: İstanbul Kültür Üniversitesi Oyunculuk Bölümü
Rol Aldığı Diziler: Ölene Kadar, Küçük Ağa, Gece Gündüz, Emret Komutanım, Çınaraltı, Lise Defteri.

 

Ender Kimdir?

 

İstediği zaman çok iyi kalpli bir adam olarak görünmeye başarsa da, özünde kötülük ve vicdansızlık vardır. 36 yaşında hırslı ve saplantılı bir adam olan Ender, sadece sevdiği kadın Beril’in yanında çok anlayışlı ve sakindir. İstediğini elde etmek için, her yol mübahtır onun için…

 

Gülcan Arslan (Beril)

 

Doğum Yeri: Sakarya
Doğum Tarihi: 1 Mayıs 1986
Eğitimi: Sadri Alışık Kültür Merkezi Tiyatro Eğitimi
Rol Aldığı Diziler: Ölene Kadar, Muhteşem Yüzyıl Kösem, Günahkar, Arka Sokaklar, Bir Çocuk Sevdim, Günahkar, Gurbet Kuşları, Sınıf, Hepimiz Birimiz İçin.

 

Beril Kimdir?

 

32 yaşında olan Beril, Dağhan’ın en büyük, Ender’in ise saplantılı aşkıdır. Dağhan’ın babasını öldürdüğünü öğrendiğinde, karnında ki bebeğe rağmen Dağhan ile bir daha yolları kesişmez. Uğruna her şeyden vazgeçecek kadar sevdiği Dağhan’ın suçsuzluğu ispatlandığı ise, en büyük pişmanlığı yaşar. Ancak Dağhan’ın hapse girmesiyle sığındığı çocukluk arkadaşı Ender ile evlidir. Beril artık zor bir kararın eşiğindedir.

 

Tansu Biçer (Yılmaz)

 

Doğum Yeri: Ankara
Doğum Tarihi: 4 Temmuz 1978
Eğitimi: Eskişehir Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü
Rol Aldığı Diziler: Ölene Kadar, Analar ve Anneler, Beş Kardeş, Cinayet, Şubat, Leyla ile Mecnun, Muhteşem Yüzyıl, Hırsız Polis, Her Şey Yolunda

 

Yılmaz Kimdir?

 

Selvi’nin abisidir, ancak bundan kimsenin haberi yoktur. Gerçeklerin ortaya çıkması durumunda anne ve babasını kaybettikten sonra hayatındaki en değerli varlığı olan kız kardeşinin hayatı da tehlikeye girecektir. Hayatı zorluklarla geçmiş otuzlu yaşlarında ortasında ki bu adam, kardeşini kurtarmak için Dağhan’ın hayatını karartmıştır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yok