Ölene Kadar 8. Bölüm Kıyafetleri

ölene kadar 8. bölümde giyilenler

Ölene Kadar Selvi deri ceket, Dağhan mont ve Beril kaban markaları, Ölene Kadar 8. bölüm dizi sponsorları açıklanıyor. Ölene Kadar dizisinde giyilen kıyafetler nereden, kıyafet sponsorları sizlerle.

Ölene Kadar 8. bölümde giyilen kıyafetlerin markası, yeni bölüm Selvi kıyafet sponsorları ve Dağhan giyimleri nereden satın alınır açıklanıyor. Ölene Kadar kıyafetleri marka, fiyat ve mağaza detaylarına galerimizden ulaşabilirsiniz. Ölene Kadar dizi kıyafetleri markaları hakkında sizleri sosyal medya hesaplarımızdan da bilgilendiriyoruz.

 

Ölene Kadar 8. bölüm kıyafet sponsorları

 

Ölene Kadar dizisinin 9 Mart yeni bölümünde giyilen kıyafet markalarına galerimizden erişebilirsiniz. Ölene Kadar 9 Mart 8’inci bölüm kıyafet sponsorları mağaza bilgileri hakkında da sizleri bilgilendiriyoruz. Ölene Kadar dizi sponsorlarını merak edenler bizi takipten ayrılmayın.

 

Selvi bordo deri ceket

ölene kadar 8. bölüm selvinin deri ceketi

Selvi Bordo Deri Ceket Markası

Ölene Kadar Selvi kıyafetleri arasında dikkat çeken ceket modellerinden biri de 8’inci bölümde giydiği bordo deri ceketi oldu. Selvi bordo deri ceket nereden satın alınır, marka ve fiyat detaylarına sayfamızda yer verilecektir.

 

Dağhan gri ceket

 

Dağhan’ın yeni bölümde giydiği ceket modelleri arasında gri ceketi oldukça beğenildi. Kapşonlu gri ceket markasını merak ettiren Dağhan kıyafetleri hakkında bilgileri sizlerle paylaşıyor olacağız.

 

Beril hardal sarısı kaban

 

Ölene Kadar beril (Gülcan Arslan) hardal sarısı kaban modeli ile yeni bölümde dikkat çekiyor. Beril hardal kaban nereden satın alınır, marka ve fiyat detaylarına galerimizden ulaşabilirsiniz. beril sarı dirsek kol kaban ne markadır öğrenmek isteyenlerle paylaşıyoruz.

 

Dağhan gri kaban

ölene kadar 8. bölüm dağhanın kabanı

Dağhan Gri Kaban Markası

Ölene Kadar Dağhan (Engin Akyürek) gri kabanı ile bu hafta dikkatleri üstünde topluyor. Dağhan’ın giydiği antrasit renk kaban ne markadır, mağaza ve fiyat konusunda sizlere yardımcı olacağız.

 

Selvi pudra triko ve beyaz pantolon

 

ATV’nin perşembe akşamlarına damga vuran dizisinde Selvi (Fahriye Evcen) pudra rengi triko ve beyaz pantolon kombini ile sekizinci bölümde göz kamaştırmayı başarıyor. Selvi kombini marka bilgilerine yer vereceğiz.

 

Selvi mavi trençkot

 

Selvi’nin sahil kenarında oturduğu sahnede üzerinde yer alan mavi trençkot markası nedir, hangi mağazadan satın alınır ve fiyatı ne kadar soruları merak ediliyor. Selvi mavi trençkot dizi sponsoru hakkında bilgi edinmek isteyenleri merakta bırakmıyoruz.

 

Ölene Kadar 8. Bölüm 9 Mart Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yok