Ölene Kadar 7. Bölüm Kıyafetleri

ölene kadar 7. bölümde giyilen kıyafetler

Ölene Kadar 7. bölüm selvi beyaz kaban, fular ve Dağhan antrasit ceket ile bordo t-shirt markaları sizler için açıklanıyor. Ölene Kadar kıyafetleri dizi sponsorları yayınlanıyor.

Ölene Kadar 7. bölüm kıyafetleri markaları nelerdir, yeni bölüm dizi sponsorları galerimizde açıklanıyor. Ölene Kadar dizisinde giyilen kıyafetler arasında Selvi kombinleri ve Dağhan kıyafet marka sponsorları merak ediliyor. Ölene Kadar 23 Şubat yeni bölüm kıyafetleri kadar, Selvi takıları ve aksesuarları da göz kamaştırıyor.

 

Ölene Kadar 7. bölüm kıyafet sponsorları

 

ATV’nin perşembe akşamlarına damga vuran dizisi Ölene Kadar kıyafetleri marka ve fiyatlarıyla sizlerle buluşuyor. Ölene Kadar dizisinde Selvi çok şık elbiseler, kaban ve takılar kullanıyor. Ayrıca Selvi ayakkabı sponsorları da merak ediliyor. dağhan ise birbirinden dikkat çekici kaban ve paltoları ile göz kamaştırıyor.

 

Selvi beyaz kaban

ölene kadar 7. bölüm selvinin kabanı

Selvi Beyaz Kaban Markası

Ölene Kadar Selvi kıyafetleri arasında yeni bölümde beyaz kabanı dikkatleri çekiyor. Selvi beyaz kaban markası nedir, nereden satın alınır ve fiyatı hakkında bilgiler sizlerle buluşuyor. Selvi beyaz kaban ve beyaz fular markalarını öğrenmek için sayfamızı ziyaret etmeyi unutmayın. Yeni bölüm ardından sizlerle buluşacaktır.

 

Dağhan siyah palto

 

Ölene Kadar Dağhan kıyafetleri arasında 7’inci bölümde siyah palto markası merak ediliyor. Dağhan’ın giydiği siyah paltonun sponsor markasını dizinin yeni bölüm ardından açıklıyor olacağız.

 

Dağhan antrasit kaban

ölene kadar 7. bölüm dağhanın ceketi ve tişörtü

Dağhan Antrasit Kaban Bordo Tişört Markası

Dağhan’ın şık kombinlerinin markalarını merak eden ziyaretçilerimiz ile buluşturuyoruz. Dağhan antrasit renkli kaban markası nedir, nereden satın alınır yedinci bölüm ardından sizlerle buluşuyor.

 

Dağhan bordo t-shirt

 

Dağhan’ın antrasit renkli kabanı ile kombin etmiş olduğu bordo t-shirt markasını da merak eden izleyicilerin sayısı oldukça fazla. dağhan bordo triko nereden, marka ve fiyat bilgilerine buradan ulaşabilrisiniz.

 

Selvi siyah elbise

 

Selvi’nin kırmızı ceketi ile kombin ettiği siyah elbisesi göz kamaştırdı. Selvi siyah elbise markası merak edildi ve bu hafta markası sizler için açıklanıyor olacak. Selvi’nin giydiği siyah elbisenin markası nedir, nereden ve hangi mağazadan ne kadar fiyata satın alınır öğrenmek için doğru adrestesiniz.

 

Ölene Kadar 7. Bölüm 23 Şubat Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 Yorum

  1. Loresima dedi ki:

    Beril karakterinin 7.bölümde giydiği geniş paça mavi pantolonun markasını biliyor musunuz?