Ölene Kadar 6. Bölüm Kıyafetleri

ölene kadar 16 şubat kıyafetleri

Ölene Kadar 6. bölüm Selvi tek omuz pudra elbise, Beril gümüş uzun elbise ve küpelerin markaları açıklanıyor. Ölene Kadar kıyafetleri sponsorları, fiyat ve mağaza detayları sizlerle.

Ölene Kadar 6. bölüm kıyafetleri markalarına, dizi sponsorları ve fiyat bilgilerine sayfamızda yer veriliyor. Ölene Kadar Selvi kıyafetleri özellikle merak edilirken, beril’in giydiği kombinlerin de ne marka olduğu izleyici tarafından öğrenilmek isteniyor. Ölene Kadar kıyafetleri kategorimizden de marka, fiyat ve mağaza detaylarına ulaşabilirsiniz.

 

Ölene Kadar 6. bölüm kıyafet sponsorları

 

Perşembe akşamları milyonları ekrana kilitleyen Ölene Kadar dizi kıyafetleri marka ve fiyat detaylarına sizler için yer vermeye devam ediyoruz. Ölene Kadar Dağhan, Selvi ve Beril kıyafet sponsorları sizlerle buluşuyor. Ölene Kadar 16 Şubat kıyafetleri nereden satın alınır sorularına da yanıt bulacaksınız.

 

Selvi tek omuz elbise

ölene kadar 6. bölüm selvinin elbisesi

Selvi Tek Omuz Pudra Elbise Markası

Selvi’nin yeni bölümde giydiği elbise nefes kesiyor. Ölene Kadar Selvi tek omuz detaylı pudra elbisesi oldukça şık. Şıklığı ile göz kamaştıran bu elbise ne markadır, sizlerle paylaşıyoruz. Ölene Kadar altıncı bölüm Selvi pudra elbise markasını bizden öğrenebilirsiniz.

 

Dağhan siyah takım

 

Ölene Kadar Dağhan kıyafetleri de izleyici tarafından markası merak edilenler arasında. Dizi kıyafetleri ile ilgi gören Ölene Kadar dizisinde Dağhan altıncı bölümde siyah bir takım elbise giyiyor.

 

Beril gri elbisesi

ölene kadar 6. bölüm berilin elbisesi

Beril Payetli Gri Elbise Markası

On altı şubat Ölene Kadar yeni bölüm kıyafetleri arasında Beril gri elbisesi ile nefes kesiyor. Beril geniş yaka kolları bol kesimli uzun ve yırtmaç detaylı elbisesi markasını sizler için açıklıyoruz. Beril gri elbise nereden satın alınır, öğrenmek için bizi takipten ayrılmayın.

 

Selvi beyaz ceket

 

Dizinin yeni bölümünde Selvi günlük kıyafet kombinleri ile de çok beğeniliyor. Ölene Kadar Selvi (Fahriye Evcen) kıyafetleri hangi markalara ait olduğunu her hafta paylaşıyoruz. Selvi beyaz ceket markası da bu hafta sizlerle buluşuyor.

 

Beril ve Selvi küpeleri

 

Ölene Kadar dizisinin yeni bölümünde tercih edilen kıyafet kombinleri kadar, kullanılan aksesuar modelleri de markalarını merak ettiriyor. Ölene Kadar Selvi ve Beril’in bu hafta göz kamaştıran küpeleri de bunlardan bir tanesidir. Selvi’nin tek omuz elbisesi, Beril’in gümüş renk elbisesi ile kombin ettiği küpelerin sponsorları da sizler için yayınlanıyor.

 

Ölene Kadar 6. Bölüm 16 Şubat Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yok