Ölene Kadar 2. Bölüm Kıyafetleri

ölene kadar 2. bölümde giyilen kıyafetlerin markası

Ölene Kadar kıyafetleri markası, fiyatları ve mağazaları açıklanıyor. Ölene Kadar dizi sponsorları, yeni bölüm kıyafetleri nereden satın alınır, mağazalarıyla yayınlanıyor.

Ölene Kadar kıyafetleri ilk bölümde dikkat çekmeyi başardı ve 19 Ocak 2. bölüm kıyafetleri ile de aynı başarıyı gösterecek gibi duruyor. Ölene Kadar dizi sponsorları her hafta sizlerle buluşuyor. Ölene Kadar kıyafetleri kategorimizden de markaları öğrenebilirsiniz. Ölene Selvi (Fahriye Evcen) ve Dağhan (Engin Akyürek) kıyafet sponsorları, marka ve fiyat bilgilendirmesi sayfamızda sizler için yer alıyor olacak.

 

Ölene Kadar 2. bölüm kıyafet sponsorları

 

Ölene Kadar ikinci bölüm kıyafet sponsorları galerimizde sizler için yayınlanıyor. Ölene Kadar Selvi, Beril ve Dağhan kombinleri, ayakkabı, çanta ve takı sponsorları sosyal medya adreslerimizden de duyuruluyor olacak. Ölene Kadar kıyafet sponsorlarını yeni bölüm ardından buradan, görsellerin açıklamasından öğrenebilirsiniz.

 

Dağhan haki mont

ölene kadar 2. bölüm dağhan montu

Dağhan Haki Mont Markası

Ölene Kadar Dağhan montu ile ikinci bölümde dikkatleri üstüne çekiyor. Dağhan’ın giydiği haki renk mont markası nedir, fiyatı ve mağazası yayınlanıyor.

 

Selvi deri ceket

 

Ölene Kadar Selvi deri mont markasını da meraklısı için sayfamızda yayınlıyor olacağız. Selvi yandan fermuarlı deri ceketi satın almak isteyenler için, mağaza detayına da yer veriyoruz.

 

Beril beyaz kazak

ölene kadar 2. bölüm berilin kazağı

Beril Boğazlı Beyaz Kazak Markası

Ölene Kadar Beril (Gülcan Arslan) kıyafet sponsorları da izleyici tarafından merak edilmekte, dizi kıyafetleri ziyaretçileri ile paylaşılmaktadır. Beril’in yeni bölümde dikkat çeken beyaz boğazlı ve yandan yırtmaçlı kazak marka ve fiyatı ile yayınlanıyor.

 

Dağhan desenli kazak

 

Dağhan’ın 2’inci bölümde giydiği desenli kazak modeli de oldukça beğeni kazandı. Dağhan’un giydiği kazak nereden satın alınır, markasını öğrenmek için doğru adrestesiniz.

 

Beril vizon renk kaban

 

Beril’in 19 Ocak yeni bölüm kıyafetleri arasında vizon renk kabanı ilgi görüyor. Beril kabanı hangi markaya ait, fiyatı ne kadar ve hangi mağazalardan satın alınır sorularınız yanıtsız kalmıyor.

 

Selvi deri trençkot

ölene kadar 2. bölüm selvinin trençkotu

Selvi Deri Trençkot Markası

Selvi’nin bu hafta deri ceket ve trençkot kombinleri çok beğeniliyor. Selvi deri trençkot markasını da meraklısı için sayfamızda yayınlıyoruz. selvi deri trençkot nereden satın alınır, mağaza linki sayfamıza eklenecektir.

 

Dağhan kapşonlu mont ve lacivert kazak

 

Dağhan’ın giydiği montların markalarını bu hafta sizlerle buluşturmaya devam ediyoruz. Dağhan kapşonlu mont ve lacivert kazak kombini ne markadır, öğrenmek için bizden ayrılmayın.

 

Ölene Kadar 2. Bölüm 19 Ocak Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

5 Yorum

 1. Aylin dedi ki:

  Dağhan haki renk şişme month markası nedir acaba

 2. ece dedi ki:

  selvinin giydiği deri trençkotun markası nedir

 3. yunus emre dedi ki:

  dağhan nın 2. bölümde hapishane sahnesinde beril ile konuşurken giydiği bi gömlek tarzı önünde fermuarlı bişey var onun markası nedir?

 4. Aysel dedi ki:

  Berilin mantosunun markasını ve fiyatını bildirirseniz sevinirim.Teşekkür ederim.

 5. Ebru dedi ki:

  Selvin giymiş olduğu gri kazağın markasını da paylaşırmısınız lütfen şimdiden teşekkürler