Ölene Kadar 1. Bölüm Kıyafetleri

ölene kadar kıyafetleri markası

Ölene Kadar kıyafetleri, Ölene Kadar dizisi kıyafet sponsorları ve markaları açıklanıyor. Ölene Kadar Selvi, Beril ve Dağhan kıyafetleri nereden, marka ve fiyatları yayınlanıyor.

ATV’nin yeni dizisi Ölene Kadar kıyafetleri marka ve fiyat bilgilerini sizlerle buluşturuyoruz. Ölene Kadar dizi sponsorları nedir, Engin Akyürek (Dağhan), Fahriye Evcen (Selvi) ve Gülcan Arslan (Beril) kıyafet markaları fiyat ve mağaza detaylarıyla sayfamızda açıklanıyor.

 

Ölene Kadar 1. bölüm kıyafet sponsorları

 

Ölene Kadar kıyafet sponsorları hakkında merak edilenleri sizlerle buluşturuyor, Dağhan, Beril ve Selvi kıyafetleri ne marka, fiyatları ne kadar ve hangi mağazalardan satın alınır açıklıyoruz. Ölene Kadar kıyafetleri ilk bölümde dikkat çekti.

 

Fahriye Evcen kıyafetleri

ölene kadar fahriye evcen kıyafetleri

Fahriye Evcen Siyah Elbise Markası: “Forever New”

Ölene Kadar dizisinde başrol oyuncu Fahriye Evcen’in giydiği kıyafetlerin markalarını sizlerle buluşturuyoruz. Yeni dizisinde Fahriye Evcen çok şık kıyafetler ile karşımıza çıkacak ve markalarını merak ettirecek. Ölene Kadar Fahriye Evcen kıyafetleri markaları, mağaza ve fiyat bilgileriyle yayınlanacaktır.

 

Engin Akyürek kıyafetleri

 

Ölene Kadar dizisinde Fahriye Evcen’in partneri olan Engin Akyürek, dizide giydiği kıyafetler ile dikkatleri üstüne çekecek. Engin Akyürek diziside Dağhan karakterine hayat vermektedir. Engin Akyürek Ölene Kadar dizisi kıyafetleri nereden, satın almak isteyenlerle detaylar her hafta yayınlanacak.

 

Gülcan Arslan kıyafetleri

 

Ölene Kadar dizisinde yan kadın oyuncu Gülcan Arslan’ın giydiği kıyafetlerin de markalarını merak edenlerle buluşturuyor olacağız. Dizide Beril olarak karşımıza çıkan güzel oyuncu Gülcan Arslan dizi kıyafetleri nereden satın alınır, marka ve fiyatlarıyla yayınlanıyor.

 

Selvi siyah elbise

 

Ölene Kadar dizisinin tanıtım çekimlerinde Selvi’nin giydiği elbise, diziyi takip edenlerin dikkatini çekti, beğenisini kazandı. Fahriye Evcen’in giydiği siyah elbise markası galerimizde paylaşıldı.

 

Dağhan haki ve lacivert bloklu şişme yelek

ölene kadar 1. bölüm dağhanın yeleği ve gömleği

Dağhan Yelek Markası: “Mudo” ve Gömlek Markası: Mudo”

Ölene Kadar birinci bölümde Dağhan’ın giydiği şişme yelek dikkat çekti. Dağhan haki ve lacivert renkli şişme yeleğinin markasını sizlerle buluşturduk.

 

Dağhan kareli gömlek

 

Şişme yeleği ile Dağhan’ın komnin ettiği kareli gömlek markası da sayfamızda açıklanmıştır. Dağhan’ın şişme yeleği ile aynı renk tonlarına sahip kareli gömleği ne markadır sizlerle paylaşıldı.

 

Beril kareli kaban

 

Beril’in gri triko kazak ve bordo bereli kombini ile kullandığı kareli kabanını beğenenler için markasını sayfamızda sizlere paylaştık. Beril kabanı yanı sıra bordo bere markası da yayınlanmıştır.

 

Ölene Kadar 1. Bölüm 12 Ocak Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yok