No 309 Nergis

no 309 nergis, pelin uluksar

No: 309 dizisinin eğlenceli karakterlerinden olan Nergis (Pelin Uluksar) hakkında merak ettikleriniz ve Pelin Uluksar’ın oyunculuk üzerine başarıları, biyografisi, sayfamızda bulunanlar arasındadır.

No 309 Nergis Kimdir?

Nergis karakteri 22 yaşında ve açıköğretim üniversite öğrencisi bir genç kızdır. Kişisel bakımına çok özen gösteren Nergis, ilgisi doğrultusunda bir kozmetik mağazasında çalışmaktadır. Hayattaki beklentisi zengin bir koca bulup bundan sonraki yaşamında süslenip gezmektir. Dizide Onur’un şoförü olan Samet’i zengin sanan Nergis, kendisini eğlenceli bir olaylar döngüsünün içinde bulacaktır. Kim bilir, belki aşk paradan üstün gelir.

 

Pelin Uluksar Kimdir?

Sektörün yeni isimlerinden Pelin Uluksar, 1994 doğumludur. Daha önce bir cips firmasının reklamında oyunculuk sergileyen Pelin Uluksar’ın ilk dizi deneyimi No 309’dur. 1,73cm boyunda, kahverengi gözlere ve kahverengi saçlara sahip olan Pelin Uluksar, İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı mezunudur.

 

Nergis ve diğer No 309 oyuncularının dizide kullanmış oldukları kıyafet ve aksesuarlar için No 309 Kıyafetleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yok