No 309 9. Bölüm Kıyafetleri

no 309 9. bölüm dizi sponsorları

No 309 10 Ağustos 9. bölüm kıyafetleri markaları ve yeni bölüm dizi sponsorları açıklandı. No 309 Lale mavi elbise, Songül bluz ve Pelin Su gri elbise marka ve fiyatları sizler için açıklandı.

No 309 dizisinin 9. bölüm kıyafetleri 10 Ağustos Fox ekranlarında dikkatleri çekti, kıyafetlerin marka ve fiyat detayları merak edildi. Dizinin yeni bölümünde Lale elbiseleri, Songül bluzları ve Onur gömlek kombinleri ile göz kamaştırdı.

 

No 309 9. bölüm kıyafetleri markaları

No 309 9’uncu bölüm kıyafet kombinleri hangi mağazada ne kadar fiyatla satışa sunuluyor detayları sizlerle paylaştık. No 309 10 Ağustos yeni bölümde göz kamaştıran kıyafetler ile Lale, Songül, Pelin Su ve Nergis ekranlarda boy gösterdi. No 309 dokuzuncu bölümde giyilen kıyafetlere ve markalarına göz atalım.

 

Onur siyah gömlek ve beyaz pantolon kombini

 

No 309 Furkan Palalı kıyafetleri arasında beyaz pantolon ve siyah gömlekli kombin tercihi oldukça beğenildi. Onur siyah gömleği ve beyaz pantolonu her zaman olduğu gibi Levon Kordonciyan imzası taşıyor.

 

Lale mavi elbise

no 309 9. bölüm lalenin elbise ve çantası

Demet Özdemir (Lale) mavi elbise markası: “Koton” sarı çanta markası: “Boyner”

Lale’nin kolsuz diz altında biten mavi renkli elbisesi Koton markasına aittir. Bant yaka detaylı kolsuz mavi elbisesi içinde Lale göz kamaştırdı. Lale’nin mavi elbisesini satın almak için Koton mağazalarını ziyaret edebilirsiniz.

 

Songül desenli beyaz bluzu

 

No 309 dizisinde Songül karakterine hayat veren Sumru Yavrucuk kıyafetleri de çok beğeniliyor. Songül kıyafetleri marka ve fiyat bilgileri de galerimizde ve No 309 kıyafetleri sayfamızda sizlerle paylaşılıyor. Songül’ün giydiği desenli beyaz kısa kol bluz Koton markasının ürünüdür.

 

İrem Su gri elbise

 

Güzelliği ile baş döndüren İrem Helvacıoğlu, No 309 9. bölümde derin göğüs dekolteli kolsuz gri elbisesi ile enfes kesti. Pelin Su gri elbisesinin ön kısmında bulunan fırfır detayı elbiseye hareketlilik kazandırmış. Pelin Su elbisesi Begüm Bakkal imzası taşıyor.

 

Lale beyaz pencere detaylı bluzu

no 309 9. bölüm lale bluzu

Demet Özdemir (Lale) pencere detaylı beyaz bluz markası: “Boyner”

Lale’nin (Demet Özdemir) giydiği kısa kol ön kısmında dekoltesi bulunan beyaz bluzu Boyner mağazasında satışta. Lale’nin beyaz bluzu yeni sezonda öne çıkan bluz modellerinden bir tanesidir.

 

Songül pembe kolları fırfır detaylı bluzu

 

Songül’ün yeni bölümde giydiği pembe bluzu da diziyi izleyenlerin dikkatinden kaçmadı. Her hafta giydiği bluz modelleri ile öne çıkan Songül, bu hafta da pembe bluzu ile çok şıktı. Songül pembe bluzu Bsb Fashion markasına aittir.

 

No 309 9. Bölüm 10 Ağustos Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yok