No 309 8. Bölüm Kıyafetleri

No 309 8. bölüm dizi sponsorları

No 309 8. bölüm 3 Ağustos kıyafetleri markası. Lale bluz ve elbise markaları. Nergis kombinleri fiyatları. No 309 kıyafet sponsorları açıklanıyor.

No 309 8. bölümünde giyilen kıyafetlerin markaları ve fiyatları hakkında sizleri 3 Ağustos yeni bölüm ile birlikte bilgilendiriyoruz. No 309 Nergis kıyafetleri ve Lale kıyafetleri markaları en çok merak edilenlerin başında yer alıyor. Pelin Su kıyafetleri ve Nilüfer kombinleri de marka ve fiyat bilgilerini merak ettiriyor. Kızların annesi Songül bluz modelleri ile son dönemlerde dikkat çekiyor.

 

No 309 8. bölüm kıyafetleri markaları

 

No 309 dizisi kıyafetleri markası, dizi modasın yakından takip edenler tarafından merak ediliyor. No 309 yeni bölümde giyilen kıyafetler, aksesuarlar ve takı sponsorları da, kıyafet sponsorları ile birlikte açıklanıyor. 3 Ağustos yeni bölümde tercih edilen kıyafetler hangi markadan, fiyatları ne kadar ve hangi mağazadan satın alınabilirler tüm detayları galerimizden öğrenebilirsiniz.

 

Lale beyaz düşük omuz bluz

 

Lale’nin giydiği önden düğmeli düşük omuzlu beyaz bluzu, kot pantolonu ile kombin edildi. Lale’nin giydiği beyaz bluzu markası nedir, fiyatı ne kadardır sayfamızda açıklanıyor. Lale’nin giydiği beyaz bluz satın almak isteyenlerle mağaza bilgileri de paylaşılıyor.

 

Nergis beyaz çiçekli straplez elbise

no 309 8. bölüm nergis çiçekli elbise

Nergis straplez beyaz desenli elbise markası

Nergis’in giydiği straplez çiçek desenli elbise oldukça şık. Nergis (Pelin Uluksar) çiçekli elbisesini hangi markadan tercih ettiğini açıklıyoruz. Nergis beyaz straplez elbisesi fiyat bilgileri de sizlerle oluyor. Nergis straplez beyaz desenli elbise kombini hakkında sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz.

 

Nilüfer farbalalı yeşil desenli elbise

 

Nilüfer yeşil çiçek desenli elbisesi ile bu haftaya damga vuruyor. Nilüfer elbiseleri de markasını merak ettiren No 309 kıyafetleri arasında yer alıyor. Nilüfer yeşil çiçekli düşük omuz elbisesi fiyatı hakkında da dizinin kostüm sorumlusu bizi bilgilendirdiği zaman açıklıyor olacağız.

 

Lale toprak rengi bluzu

no 309 8. bölüm lale omzu açık bluz

Lale toprak rengi bluz markası

Lale’nin yaka detaylı toprak rengi bluzu da bu hafta dikkat çekiyor. Lale bluzu markası, mağazası ve fiyatı ne kadar sorularınıza yanıt veriyoruz. Dizinin yeni bölümünde Lale kıyafetleri nereden öğrenmek için galerimize veya No 309 kıyafetleri sayfamıza göz atabilirsiniz.

 

Pelin Su yeşil spor yelek

 

Pelin Su giydiği siyah biyeli yeşil yelekli kombini ile çok hoş görünüyor. Güzelliği ile büyüleyen İrem Helvacıoğlu, bu hafta da şık kombinleri ile dikkat çeken bir isim oluyor. Pelin Su spor kombini hakkında bilgileri almak için tekrar uğramayı unutmayın.

 

No 309 8. Bölüm 3 Ağustos Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yok