No 309 65. Bölüm Kıyafetleri

no 309 65. bölüm dizi sponsorları

No 309 65. bölüm kıyafetleri markaları ve fiyatları yayınlandı. No 309 kıyafetleri dizi sponsorları için doğru adrestesiniz.

No 309 65. bölümde giyilen Lale ve Onur kıyafetleri markalarına sayfamızda yer verdik. No 309 dizisinin yeni bölüm kıyafet sponsorlarına, galerimizde yer alan görsellerin açıklamalarından ulaşabilirsiniz. No 309 kıyafetleri marka ve fiyat detayları ile her hafta sizlerle buluşmaya devam edeceğiz.

 

No 309 65. bölüm kıyafet sponsorları

 

Çarşamba akşamlarının en sevilen dizilerinden biri olan No 309, yeni bölümde yine çok kıyafet kombinleri ile ekranlarda dikkat çekti. No 309 kıyafet sponsorları da her hafta merak edilmeye devam ediyor. No 309 Lale kıyafetleri yanı sıra, Onur kıyafetleri markaları da öğrenilmek isteniyor.

no 309 65. bölüm lalenin giydiği kazak

Marka: Mango İncili Örgü Kazak Fiyat: 129,99TL Mağazaya Git

No 309 dizi sponsorları

 

FOX TV ekranlarında 25 Ekim akşamı izleyicisi ile buluşan No 309 dizisinin 65’inci bölüm kıyafet dizi sponsorlarına burada yer verdik. No 309 yeni bölümde Lale kıyafetleri ve Onur kıyafetleri ilgi odağı oldu.

 

No 309 dizisinin bu hafta ki yeni bölümünde Lale kıyafetleri arasında dikkat çekenlerin başında mavi kazağı geliyor. Lale incili mavi kazak oldukça şık duruyor. Yeni sezon trendlerinden biri olan Lale mavi kazak markası merak edenler için açıklanmıştır.

 

Onur’un giydiği saks mavisi ceket modeli de bir o kadar şıktı. Onur mavi ceket marka detayına da ulaşmak için galerimizde yer alan görsele tıklamanız yeterlidir.

no 309 65. bölüm onurun giydiği gömlek

Marka: Zara Düz Renk Jean Gömlek Fiyat: 89,95TL Mağazaya Git

Lale’nin giydiği gri deri ceket modeli de bu sezonun en dikkat çeken parçalarından biridir. Lale gri deri mont markası, yoğun istek üzerine sayfamızda yayınlanmıştır.

 

Her hafta giyimleri ile dikkat çeken Onur, bu hafta beyaz pantolon ve jean gömlek kombini ile ilgiyi üzerinde toplamayı başarıyor. Son derece şık görünen Onur denim gömlek ve beyaz pantolon marka bilgilerine ulaşmak için en doğru adrestesiniz.

 

Lale beyaz omuz dekolteli gömlek kombini ile nefes keserken, markası da merak edildi. Lale’nin giymiş olduğu beyaz dekolteli gömlek ne markadır, nereden satın alınır açıklanmıştır.

 

Onur kıyafetleri arasında 65’inci bölümde dikkat çeken bir diğer parça da, siyah boğazlı kazağı oldu. Onur siyah balıkçı yaka kazak markası da sayfamızda yayınlandı.

 

No 309 65. Bölüm 25 Ekim Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

3 Yorum

  1. demeT ÖZDEMİR dedi ki:

    seni çok seviyorum DEMET ÖZDEMİR

  2. mukaddes dedi ki:

    lalenin 65 bölümde giyindiği mavi üzerine kırmızı desenli klavoze gömlek hangi markaya ait